srpen 2011

• Slávisté poprvé v sezóně neinkasovali, ale protože jejich největší šanci spálil už ve druhé minutě Petrák, berou jen bod za bezbrankovou remízu.

• Získá Slavia další body do ligové tabulky, nebo zůstane u dosavadních tří? To se dozvíme v pondělí v 18:30. Slavia se před kamerami ČT 4 Sport představí v Teplicích.

• Slavia prožívá nejhorší start do sezony v samostatné české lize, přesto se oproti prvnímu kolu posunula o dvě příčky vzhůru.

• Fotbalisté Slavie prohráli i druhé ligové utkání, když ze hřiště Liberce vezou prohru 1:2. Jedinou branku vstřelil ve druhém poločase Pospěch z penalty. Slávisté včetně přípravy zatím nevyhráli ...

• V rámci druhého kola Gambrinus ligy se Slavia představí v Liberci. Hraje se od 18:00, utkání nevysílá žádná televize.

• Pohled na ligovou tabulku musí vyvolávat u všech slávistů noční můry, naštěstí je však odehráno teprve první kolo. I to však leccos naznačilo.

červenec 2011

• Hodně nepovedený večer zažili všichni slávisté v pátek večer na stadionu, na kterém by se měli cítit jako doma. Červenobílí přes územní převahu nedokázali skórovat a protože dvakrát inkasovali, zůstanou po prvním kole bez bodu.

• Je to tady, již za pár hodin startuje další ročník Gambrinus ligy! Slavia své první utkání sehraje v Edenu, kde bude doma Bohemians 1905, jako hostující tým. Hraje se v pátek od 20:15 před kamerami Nova Sport.

• Už jen několik dní zbývá do startu nového ročníku ligy a s ní se vrací i tradiční statistická rubrika. V jejím předligovém vydání se ohlédneme za přípravou Slavie a zkusíme si zatipovat, jak liga skončí.

červen 2011

• Jedním z hlavních bodů dnešního ligového shromáždění, které se koná v hotelu Iris v Edenu, byl los dalšího ročníku Gambrinus ligy. Stejně jako loni Slavia začne zápasem v Edenu s Bohemians 1905, kde bude Slavia jako hostující tým. Podzimní derby se Spartou se odehraje v 8. kole na Letné.