B-Tým

Články z týmu

 • B-Tým
  a

  Béčko Slavie porazilo v odvetě playoff o vítězství v ČFL a postup do druhé ligy Velvary 2:1 a stejným skóre také celý dvojzápas. První branka byla vlastní, druhou přidal z dorážky neproměněné penalty Pikolon. Slavia B bude hrát příští sezónu druhou ligu.

 • B-Tým
  a

  Béčko Slavie v prvním zápase baráže o postup do druhé ligy remizovalo na hřišti Velvar 0:0. Ať dvojzápas dopadne jakkoli, Slavia bude hrát příští sezónu druhou ligu, protože Velvary nepodaly přihlášku do vyšší soutěže.

 • B-Tým
  a

  Béčko završilo své působení v ČFL A výhrou 3:1 na hřišti Hostouně, první branku vstřelil Jelínek, další dvě přidal Vorlický. Další zápas čeká béčko už ve středu v 18:00 ve Velvarech, bude se hrát o celkového vítěze ČFL, odveta je pak na programu v sobotu v 10:15 na Xaverově.

 • B-Tým
  a

  Slavia porazila na Xaverově v klíčovém zápase o vítězství v ČFL A a postup do druhé ligy Domažlice 1:0, jedinou branku vstřelil Stanislav Tecl. Dvě kola před koncem má Slavia náskok na čele ČFL A na Domažlice šest bodů a při vyrovnaných vzájemných zápasech má o 14 branek lepší rozdíl skóre. Účast v zápase o postup do druhé ligy s vítězem skupiny B je tak už téměř formalitou.

 • B-Tým
  a

  Áčko Slavie Praha čeká v neděli 26. května poslední zápas letošní sezóny na domácí půdě proti Mladé Boleslavi. Už jde v podstatě „jen“ o prestiž, protože postavení v tabulce je jasně dané. Důležitější utkání tak sehraje rezerva sešívaných, která se na Xaverově utká s druhými Domažlicemi. A v tomto zápase půjde o možnost postupu do 2. ligy.

 • B-Tým
  a

  Béčko Slavie vyhrálo na hřišti rezervy Táborsko 2:0 brankami Touly a Trédla. Ten navíc neproměnil penaltu. Celý zápas odchytal Ondřej Kolář, v útoku hrál Stanislav Tecl. Pro zranění musel v druhé půli střídat Ogungbayi.

 • B-Tým
  a

  Béčko remizovalo na Xaverově s Pískem 2:2 a jeho náskok v čele tabulky se čtyři kola před koncem ligy snížil na pouhé tři body. V první půli B tým inkasoval, poté byl jeden z hráčů Písku vyloučen. Po přestávce zápas otočili střídající Vorlický s Dominikem Pechem, Slavia však od oslabeného soupeře inkasovala ještě jednu branku a vítěznou branku se jí vstřelit nepodařilo.

 • B-Tým
  a

  Béčko Slavie podlehlo v Uhříněvsi domácí značně posílené rezervě Bohemians 2:1, když oba góly domácích dali odchovanci Slavie Hrubý a Necid. Za červenobílé jen snížil střídající Toula. Náskok Slavie na čele tabulky se snížil pět kol před koncem ligy na pět bodů.