Chance liga

září 2024

• Slavii čeká 10. kolo české nejvyšší soutěže. Ve vršovickém derby se představí na hřišti Bohemians. Případný bodový zisk může upevnit pozici sešívaných na čele tabulky. Zápas začne zítra v 18:30, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport.

• Slávisté předvedli v Edenu vynikající, dominantní výkon a zcela zaslouženě porazili Plzeň 3:0 brankami Bořila, Chorého z penalty a Provoda. Všechny branky padly v prvním poločase, ve druhém už slávisté hru kontrolovali.

• Slavii čeká jeden ze šlágrů sezóny. V rámci 9. kola české nejvyšší soutěže sešívaní doma přivítají Plzeň. Zápas začne dnes v 19 hodin a v přímém přenosu ho odvysílá stanice O2 TV Sport.

• Slavia v Mladé Boleslavi zvítězila v dohrávaném zápase šestého ligového kola 2:0 brankami Chytila a Dioufa. Před očekávaným zápasem s Plzní se tak poprvé v sezóně dostala na první místo tabulky o skóre před Spartu.

• Slavia se po reprezentační přestávce vrací na ligové trávníky. Po víkendovém odpočinku způsobeném odloženým ligovým kolem čeká sešívané dohrávka na půdě Mladé Boleslavi. Zápas začne zítra v 19:30, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2TV Fotbal.

• Zápas Slavie v Ostravě, který se měl hrát v sobotu od 16 hodin, byl odložen. Nebude hrát ani B tým, který měl dnes nastoupit ve Vlašimi.

• V posledním zápase před reprezentační přestávkou porazila Slavia v Edenu Pardubice 2:0 brankami Dioufa a Chorého. Poslední půlhodinu zápasu dohrávali sešívaní v deseti po vyloučení Prebsla.

srpen 2024

• Slavii po dvou týdnech čeká další zápas české nejvyšší soutěže. Po pauze způsobené odkladem utkání s Mladou Boleslaví vyzvou sešívaní doma Pardubice. Zápas začne zítra v 17 hodin, přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.

• Slavia porazila v pátém ligovém kole Teplice, přestože po 60 minutách prohrávala po laxním výkonu 0:1. Střídající hráči ale zvýšili tempo, po chybě soupeře v rozehrávce šťastně vyrovnal Oscar a vítěznou branku zaznamenal střelou z hranice vápna Christos Zafeiris.

• Slavia se v české nejvyšší soutěži podruhé za sebou představí doma. V rámci 5. kola přivítají Trpišovského svěřenci severočeské Teplice. Zápas začne v sobotu v 17 hodin, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport.

• Slavia porazila ve čtvrtém ligovém kole v Edenu Olomouc 2:0. Poměrně nezáživný zápas rozhodl už v sedmé minutě z penalty Jurečka, druhý gól přidal až v závěru zápasu Diouf. Olomouc se do žádných větších šancí proti pozorné obraně Slavie za celý zápas nedostala.

• Slavia mezi dva evropské zápasy vklíní zápas domácí soutěže. V sobotu ji čeká 4. kolo české ligy. V Edenu se představí olomoucká Sigma. Výkop zápasu je naplánován na 20. hodinu, přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.

• Slavia porazila Liberec 1:0 díky pumelici Dioufa zpoza vápna, která zamířila od břevna do sítě. Také ve třetím zápase obrana Slavie neinkasovala, v první půli však musel Slavii podržet Antonín Kinský.

• Fotbalovou ligu čeká třetí kolo podzimní části. Slavia v něm míří na půdu Liberce, jednoho z černých koňů letošního ročníku. Zápas začne zítra v 17:30, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport.

červenec 2024

• Slavia porazila v druhém ligovém kole České Budějovice 4:0 brankami Douděry, Fily, Prebsla a Wallema. Prakticky po zápase bylo už v deváté minutě, kdy byl stav 2:0.