Chance liga

červen 2024

květen 2024

 • Slavia zakončila sezónu vysokou výhrou 4:0 nad Mladou Boleslaví. Dvě branky Václavu Jurečkovi zajistily korunu krále střelců, jeho branky doplnili ještě Ondřej Zmrzlý a Christos Zafeiris.

 • Slavii čeká poslední kolo české nejvyšší fotbalové soutěže. Výsledek domácího zápasu již neovlivní umístění červenobílých v tabulce – tak jako tak zakončí sezónu na druhém místě. Zápas začne v neděli v 16 hodin, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Fotbal.  

 • Slavia vyhrála poslední venkovní zápas sezóny 2:1, když se na hřišti Slovácka prosadili Holeš a Chytil. V lize skončí Slavia navzdory výhře na druhém místě.

 • Slavia míří do Uherského Hradiště, kde ji čeká předposlední kolo nadstavbové části české nejvyšší soutěže. Jakákoliv ztráta bodů sešívaným definitivně bere šanci na titul – bez ohledu na výsledek souběžně hraného utkání Sparty v Mladé Boleslavi. Výkop zápasu je naplánován na dnešní  17. hodinu, přímý přenos odvysílá stanice O2 TV Fotbal.

 • Slavia Praha nastoupila ke svému třetímu utkání v nadstavbě proti letos neoblíbenému soupeři. Viktoria Plzeň nás dokázala dvakrát porazit, takže jsme jí rozhodně měli co vracet. Jakákoliv ztráta by navíc znamenala, že titul už definitivně připadne soupeřům z Letné

 • Slavia má po remíze v derby už jen mizivou šanci na titul. Tři kola před koncem ztrácí na první místo v tabulce čtyři body, jakýkoliv jiný výsledek v dnešním zápase než výhra bude znamenat titul pro Spartu. Ale do Edenu se chystá mimořádně silný soupeř – Viktoria Plzeň. Zápas začne dnes v 19:30, přímým přenosem ho odvysílá stanice O2 TV Sport.  

 • Také druhé jarní ligové derby na Letné skončilo bezbrankovou remízou, přestože slávisté hráli tentokrát více než půlhodinu přesilovku. Slavia tak ani třetí sezónu v řadě s největší pravděpodobností titul nezíská, ve hře zůstává pro oba týmy už jen devět bodů a slávisté by pro zisk titulu museli získat o pět bodů více než její rival.

 • Jde do tuhého. Slavii čeká nejdůležitější ligový zápas sezóny – 311. derby pražských „S“. Čtyři kola před koncem nadstavbové části české nejvyšší soutěže tvoří rozdíl mezi oběma celky čtyři body. Pokud chtějí sešívaní udržet naději na zisk mistrovského titulu, potřebují na Letné zvítězit. Výkop zápasu je naplánován na zítřejších 17:30, přímý přenos nabídne O2 TV Sport a jako hlavní rozhodčí derby odřídí Dalibor Černý.

 • Slavia nadělila Baníku v Edenu bůra, brankově se prosadili dvakrát Chytil a jednou Schranz, Jurečka a Jurásek.

 • Slavii čeká první zápas nadstavbové části. Stejně jako loni sešívaní zahájí závěrečnou část sezóny na druhé pozici v tabulce, na první Spartu ztrácí čtyři body. Náskok by minimálně dočasně mohli snížit případným vítězstvím nad Baníkem Ostrava. Výkop zápasu je naplánován na sobotní 18. hodinu, přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.  

duben 2024

 • Slavia vyhrála v Hradci Králové 2:1 slepenými brankami Provoda a Zmrzlého ze závěru prvního poločasu. Domácí snížili až v nastaveném čase. Své postavení v tabulce Slavia ale nevylepšila a do nadstavby půjde se čtyřbodovou ztrátou.

 • Poslední kolo má jednotný výkop v neděli v 15:00, v tento čas tedy zahájí svůj poslední zápas základní části Fortuna ligy také Slavia, která míří změřit síly s neoblíbeným Hradcem Králové. Nic jiného než výhra ale nepřipadá v úvahu, chce-li si tým zachovat alespoň trochu reálnou šanci na titul.

 • Slavia v posledním domácím zápase základní části Fortuna ligy selhala, pouze remizovala 2:2 a přišla o možnost si uhrát titul vlastními silami. Poté, co neproměnila velké šance v úvodu zápasu, Slavia dvakrát inkasovala ve druhém poločase a ve frenetickém závěru stihla jen vyrovnat brankami Bořila a Chytila.

 • Slavii čeká poslední domácí zápas základní části české fotbalové ligy. Ve 29. kole se sešívaní představí doma proti Olomouci. V případě vítězství stáhnou ztrátu na čelo tabulky na pouhé dva body. Zápas odstartuje v neděli v 15 hodin, přímý přenos nabídne stanice O2 TV Sport.