Aktuality z médií

Krátké aktuality z médií

prosinec 2014

 • Sportovní ředitel Karol Kisel poskytl oficiálnímu webu Slavie obsáhlý rozhovor, ve kterém hodnotí podzimní část sezóny a naznačuje, co mohou fanoušci Slavie čekat od zimní přípravy. Celý rozhovor najdete zde, my z něj vybíráme to nejdůležitější.

listopad 2014

září 2014

 • Dle serveru lidovky.cz Aleš Řebíček prodává Slavii společnosti Vinet, která vlastní stadion v Edenu. Zprávu naleznete zde. Slavia posléze zprávu uvedla na pravou míru s tím, že Slavia a stadion se spojí prostřednictvím fúze.

 • Server aktualne.cz přinesl článek o plánovaných změnách v prodeji vstupenek a přístupu na fotbalové stadiony od příští sezóny. Podle vize bezpečnostního ředitele FAČRu Miroslava Platila se na fotbal nedostane nikdo, kdo se neprokáže občankou anebo kartou fanouška.

srpen 2014

 • Zaujal nás nový projekt online měsíčníku Sledujfotbal.cz, proto jsme se jednoho z autorů projektu zeptali, proč projekt vznikl a co je jeho cílem.

červen 2014

březen 2014

 • Naše informace z minulého týdne, že v klubu končí i generální ředitel Jaromír Šeterle, dnes byla potvrzena samotným Šeterlem v rozhovoru pro aktualne.cz. "Sdělil jsem předsedovi představenstva Adamu Řebíčkovi i vlastníkovi klubu Aleši Řebíčkovi, že s odvoláním trenéra Koubka absolutně nesouhlasím. Byl to krok po lidské stránce katastrofální, po věcné stránce špatný.  Oznámil jsem jim, že z tohoto důvodu mám v úmyslu Slavii opustit," uvedl Šeterle.

únor 2014

 • Dle serveru kickoff.com, který přinášel v posledních týdnech aktuální informace o vývoji jednání Slavie s jihoafrickým levým obráncem Keeganem Ritchiem, je přestup již hotov a Ritchie podepsal ve Slavii čtyřletou smlouvu. Článek najdete zde.

leden 2014

 • Podle serveru hattrick.cz je v hledáčku Slavie jako posila obránce Ondřej Kúdela.Šestadvacetiletý univerzální hráč, který kromě postu pravého beka hrává i stopera či defenzivního záložníka, byl v podzimní části ligy pokaždé v základní sestavě Mladé Boleslavi a odehrál plný počet minut. Je to odchovanec Slovácka, který prošel Spartou a Kladnem, působil v mládežnických výběrech U17 až U21 a získal stříbrnou medaili s U20 v roce 2007. V lize má odehráno 160 zápasů, ve kterých vstřelil 10 branek.

prosinec 2013

červenec 2013

 • Bývalý brankář a v uplynulé sezóně trenér gólmanů A týmu Martin Vaniak zůstává ve Slavii! Nově bude mít funkci v úseku mládeže, kde bude mít na starost výchovu brankářů, zejména dorostenců. Informaci zveřejnil web deníku Sport.

červen 2013

 • Deník Sport dnes přinesl velmi zajímavou informaci, Slavia se zajímá o brankáře Radka Černého a rozhodnutí o jeho příchodu by mohlo padnout už dnes! Celý článek zde. Aktualizováno: Radek Černý odjede se Slavií na soustředění do Rakouska.

leden 2013

 • Smutná zpráva dnes přišla z druhého konce světa. V Indonésii zemřel Miroslav Janů, bývalý dlouholetý hráč Slavie, trenér B týmu a asistent u A týmu. Zprávu přinesl web indonéské Premier League, kde Janů vedl ve své trenérské kariéře hned několik klubů.

červen 2012

 • Na serveru youtube.com můžete najít dvě videa ze sobotní besedy s generálním ředitelem Slavie Zbyňkem Kusým a asistentem trenéra Martinem Poustkou. Beseda se uskutečnila na setkání poboček Odboru přátel v Plasích.

 • Po včerejším článku v regionální verzi serveru idnes.cz, který najdete v aktualitách, se finanční situaci E Side Property obsáhle věnuje také server Česká pozice (konkrétně István Léko), článek najdete zde.