Aktuality z médií

Krátké aktuality z médií

listopad 2015

říjen 2015

červenec 2015

červen 2015

květen 2015

  • Deník Sport přinesl dnes odpoledne tak trochu očekávanou zprávu. Trenér Miroslav Beránek ve Slavii skončil, o jeho nástupci ale rozhodnuto ještě není. Klub zprávu o odvolání trenéra nebude komentovat do schůzky mezi Beránkem a představenstvem, která by měla proběhnout příští týden.

  • Deník Sport dnes ve svém vydání píše o pravděpodobném scénáři, který z hlediska fanouška Slavie nelze označit jinak, než jako černý. Milan Škoda by mohl v létě spolu s Jaromírem Zmrhalem zamířit do Jablonce k Peltovi, Slavia přitom již nyní jedná s Ivanem Horníkem.
    AKTUALIZACE: Slavia vydala vyjádření k informacím, které se objevily ve Sportu.

únor 2015

  • Ligové shromáždění dnes rozhodlo, že ligové kluby si přejí osamostatnění nejvyšších dvou soutěží. Ty by měly být možná již od nadcházející sezóny nezávislé na FAČRu a kluby by si je řídily samy. Podrobně o situaci informuje fotbal.idnes.cz

leden 2015

  • V magazínu deníku Sport vyšel dnes obsáhlý rozhovor s bývalým předsedou fotbalového svazu Františkem Chvalovským. V něm se tento protřelý bafuňář mimo jiné nabízí Slavii jako člověk, který by vyřešil její problémy.

  • Podle sdělení na of. webu nepřijde maďarský obránce Krisztián Tamás, který byl v prosinci v Edenu na testech. "S hráčem, který chtěl do Slavie přijít, jsme byli na podmínkách jeho působení u nás domluvení. AC Milán se ale na poslední chvíli rozhodlo pro jiné řešení," vysvětlil sportovní ředitel Karol Kisel.

prosinec 2014

  • Dva novináři dlouhodobě sledující dění ve Slavii dnes přišli s další várkou spekulací ohledně prodeje stadionu a Slavie. Stanislav Hrabě ve Sportu rozvíjí již dříve zveřejněnou zprávu o zájmu Kazacha Bajtazijeva (zde), Pavel Procházka na eFotbalu zase píše o tom, že Slavia může spadnout do rukou Jiřímu Šimáněmu (zde).