červenec 2019

• Obhájce titulu čeká po necelém týdnu druhé střetnutí v rámci nové sezóny a opět bude na hřišti soupeře. Tentokrát sešívaní zajíždí (doufejme) pro bodový zisk na stadion, kde se jim poslední dobou velice daří. Zápas v Teplicích nabídne samozřejmě i O2 TV Sport.

• Slavia zahájila nový ročník Fortuna ligy díky zlepšenému výkonu ve druhé půli vítězně. Jedinou branku zápasu vstřelil Hušbauer.

červen 2019

• Dnes byl na programu los ligy, Slavia začne ligu zápasy ve Zlíně a v Teplicích, derby je na programu 10. kola 21. září na Letné a o měsíc později pojede Slavia do Plzně v rámci 14. kola.

květen 2019

• Slavia zakončila sezónu vítězstvím nad Spartou 2:1 brankami Součka a Baluty. Po zápase pak převzala pohár pro mistra ligy, který si zajistila o týden dříve v Ostravě.

• Slavii čeká poslední zápas této sezóny, který bude opravdu speciálním. Celý den je totíž nedílně spjat s oslavou fantastické slávistické sezóny, která bude okořeněna předáním mistrovského poháru!

• Slavia se ve 4. kole nadstavby vydala do Ostravy, kde se utkala s místním Baníkem. K jistotě titulu stačilo sešívaným uhrát bod, což se jim po remíze 0:0 povedlo. Po dnešku tak platí, že fotbalovým mistrem České republiky je Slavia Praha!

• Poslední ligový zápas venku má před sebou Slavia a cíl je tentokrát jednoduchý. Pokud neprohraje, pojede zpět do Prahy s jistotou titulu. Zápas začíná v 15:00 a sledovat jej můžete na O2 Sport.

• Slavia v těžkém zápase porazila v Edenu Jablonec, když po brance Holeše v deváté minutě musela utkání otáčet. To se nakonec povedlo poté, co branky vstřelili v první půli Traoré a v 85. minutě Souček. K titulu tak Slavii chybí už jen jediný bod z posledních dvou zápasů v Ostravě a doma se Spartou.

• Už dnes večer hraje Slavia v Edenu s Jabloncem a pokud několik minut před výkopem tohoto zápasu ztratí Plzeň nějaké body se Spartou, můžou sešívaní slavit po zápase titul.

• Slavia zlomila odpor Plzně v posledních deseti minutách a zvítězila ve šlágru celé nadstavby 3:1 po brankách Masopusta, Součka z penalty a Traorého, hosté jen korigovali v nastaveném čase Kovaříkem. K jistotě titulu zbývá Slavii uhrát v posledních třech zápasech čtyři body.

• Ligová novinka zvaná nadstavba začala i pro vedoucí tým ligy. Slavia svou pouť v titulové skupině, při níž bude hájit čtyřbodový náskok, zahájila zápasem na horké půdě v Liberci. Za počasí spíše podzimního než květnového charakteru vyběhla stejná jedenáctka jako v závěrečném utkání základní části proti Olomouci.

• Historicky premiérový zápas nadstavby čeká Slavii na stadionu U Nisy proti tamnímu Slovanu Liberec. Zápas, který začíná od 20:00, samozřejmě nabízí O2 TV Sport.

duben 2019

• Slávisté porazili v posledním kole základní části Fortuna ligy Sigmu Olomouc 2:1, když po inkasované brance v úvodu zápasu otočili skóre Olayinka a van Buren. Slavia tak drží před startem nadstavby čtyřbodový náskok na Plzeň.