březen 2020

• Slavia prohrála po špatném výkonu na Slovácku 2:0 a její náskok na druhou Plzeň se dvanáct kol před koncem soutěže snížil na 10 bodů.

únor 2020

• Slavia v prvním jarním domácím zápase porazila Opavu 2:0 brankami Musy a Tecla. Na čele ligy si tak udržela náskok 13 bodů před Plzní.

• Po prohře v Ďolíčku dostanou slávisté šanci na reparát v domácím zápase proti jednomu z kandidátů sestupu v této sezóně, Opavě. Ta přitom dokázala na podzim Slavii obrat o dva body remízou 1:1. Zápas, který začíná už ve 14:30, vysílá O2 Sport.

• Slavia si v prvním jarním ligovém zápase připsala první porážku v sezóně, nepovedený zápas rozhodla chyba Frydrycha, po které skóroval Vodháněl.

• Zimní přestávka je konečně za námi a již jen několik okamžiků nás dělí od nástupu mistrovské Slavie do jarní části sezóny. Soupeřem pro červenobílé bude Bohemka, které se podzim moc nepovedl, když se krčí až na 13. místě tabulky.

prosinec 2019

• V závěrečném zápase roku 2019 Slavia v Edenu přivítala České Budějovice. Ligový nováček se aktuálně pyšnil skvělou formou, kdy z posledních osmi zápasů pouze jednou remizoval a sedmkrát vyhrál.

• Slavii čeká poslední soutěžní zápas fotbalově nabitého a úspěšného roku 2019, když jí los k této příležitosti přiřkl s přehledem největší překvapení dosavadního průběhu letošní sezóny - Dynamo České Budějovice, které ztrácejí jen pár bodů na dokonce medailové pozice.

• V mrazivém prosincovém večeru čekalo Slavii náročné ligové utkání v Liberci. Sešívaní si s houževnatým soupeřem poradili až překvapivě jasně a zaslouženě na severu Čech vyhráli 3:0.

• Zavítat pod Ještěd v prosinci není nic příjemného. Zima do tohoto kraje přichází většinou brzy a drží dlouho. Na páteční zápas předpovídají meteorologové teplotu lehce pod nulou.

• Slavia se hodinu proti Karviné trápila v zakončení, pak ale skóroval hlavou po centru z přímého kopu Ladislav Takács a v nastaveném čase potvrdil výhru Slavie z penalty Milan Škoda. Sešívaní tak zůstávají v čele tabulky s jedenáctibodovým náskokem na druhou Plzeň.

listopad 2019

• Jen pár dní po vyčerpávajícím zápase s Interem přichází další soupeř, papírově mnohem lehčí. Na slávistickém stadionu se představí Karviná, poslední tým celé soutěže, který však v posledním kole sebral body Plzni za remízu.

• Slavia sehrála v Olomouci vyrovnaný zápas i vinou toho, že druhý poločas musela hrát bez vyloučeného Masopusta. V největších šancích Slavie selhali ve druhé půli van Buren, Takács a Frydrych, který trefil břevno.

• Slavia po remíze s Barcelonou na Camp Nou musela opět přepnout na ligu. Doma ji před reprezentační přestávkou čekaly Teplice. Sešívaní zápas zvládli a vyhráli v poměru 3:0.