Rozbor

květen 2024

• Slavia má před sebou nejdůležitější zápas sezóny, který může rozhodovat o titulu. Jestliže na něj chtějí ještě sešívaní pomýšlet, musejí na hřišti svého rivala zvítězit. Jak jsou na tom momentálně ve srovnání kádry pražských S, ať už co se týče nějaké formy nebo kvality?

duben 2024

• Do konce současné sezony ještě zbývá poměrně dost zápasů, přesto je už nyní jasné, že před startem té příští bude muset Slavia něco změnit. Z prozatím posledních dvou utkání s Plzní a Olomoucí získala pouze jeden bod a titul se díky tomu podstatně vzdálil. I kdyby ho ovšem nakonec získala, rozhodně by se neměla vyhnout změnám v kádru.

srpen 2019

• Ostatním českým zástupcům se letošní ročník v pohárech vůbec nepovedl a je na už pouze na Slavii, aby zachránila český koeficient. Pozici nemáme špatnou, ve čtvrtém předkole nás čeká rumunská Kluž, což rozhodně není nehratelný soupeř a navíc, i v případě neúspěchu, máme jistotu minimálně Evropské ligy, takže pokud totálně nevyhoříme, tak nějaké body uhrajeme, otázka ovšem zní: „Bude to stačit?“

červen 2019

březen 2007

• V pondělní dohrávce 18. kola fotbalové Gambrinus ligy Slavia po výkonu plném nepřesností a křeče porazila Brno 2:1, když její výhru zařídili střídající Brazilec Costa a slovenský reprezentant Matej Krajčík až v posledních 15 minutách hry. Brno vedlo od 8. minuty gólem Oklešťka a tento brzký zásah do taktiky Slavie poznamenal pozdější vývoj utkání. Pojďme si to pomocí amatérské tužky rozebrat.

březen 2005

• Po několika dnech si můžete přečíst další rozbor obdržených branek, tentokrát ze zápasu Drnovice - Slavia. Zklamání snad už opadlo, takže s klidnou hlavou se můžete podívat a přečíst, kde se stala chyba.

• Prvně vám zkoušíme přinést rozbor první inkasované branky Slavie v zápase s Mladou Boleslaví. Je to takový test a uvidíme, jak se to osvědčí. Když to přijmete, budeme v tom pravidelně pokračovat.