Soupiska pro základní skupinu Ligu mistrů - chybí Jakub Hromada, Alex Baluta a Jakub Hora
Archiv aktualit
-
Liga mistrů
-
Přípravná utkání
Slávisté odehrají ve čtvrtek od 17:00 v Čelákovicích přátelské utkání proti Chrudimi. Zápas bude možné sledovat na Slavia TV.
-
O Slavii
Na této stránce můžete vesele diskutovat o všem, co nesouvisí se Slavií anebo fotbalem.
-
Hráči Slavie
Slavia nekončí s obměnou kádru po postupu do základní skupiny Ligy mistrů a po Lukáši Provodovi přivedla na hostování s opcí další dva hráče, řady slávistických stoperů rozšíří Ladislav Takács a na jakémkoli postu v ofenzivě bude použitelný Jakub Hora.
-
Mezi námi fanoušky
Slavia postoupila do Ligy mistrů, což v programu dalšího dílu podcastu SN Mezi námi fanoušky zastínilo následnou ztrátu bodů v Opavě. O zápase s Kluží, losu základní skupiny a následných změnách v kádru diskutovali tentokrát quelhar, Piky, Martin Benda a Leoneigg, který navíc přinesl zajímavé informace o tom, jak trestá německá disciplinární komise nevhodné chování fanoušků včetně pyrotechniky.
-
Aktuality z médií
Zůstat pět let? Proč ne, tvrdí Souček. Slavii neopouští a chce s ní uspět.
-
Hráči Slavie
Po skvostném postupu do základní skupiny Ligy Mistrů si Slavia vybrala zápas, v němž své příznivce příliš nepotěšila.
-
Hráči Slavie
Překvapivou posila míří do Slavie, trenér Českých Budějovic David Horejš dnes oznámil, že do Slavie z jeho týmu odejde levonohý záložník Lukáš Provod, který v Budějovicích hostuje z Plzně. Aktualizováno: Slavia příchod Provoda potvrdila, hráč bude ve Slavii do konce roku hostovat, 1. ledna se jeho hostování změní v přestup se smlouvou do června 2024.
-
Chance liga
V osmém kole Slavia nastoupila na hřišti Opavy. Trenér Trpišovský kvůli zranění postrádal Traorého, Hovorku, Bořila a Hromadu. Do zápasu nemohl zasáhnout ani Alex Král, který přestoupil do Spartaku Moskva. Obrana tak nastoupila ve stejné sestavě, v jaké odehrála zápas s Bohemians. Příležitost v záloze dostali Josef Hušbauer a Nicolae Stanciu, na hrotu se představil Yusuf. Změnou ve stylu last minute bylo nasazení Přemysla Kováře do branky po té, co na poslední chvíli vyřadilo Ondřeje Koláře zranění zad.
Opava byla ve velkých starostech. Prohrála pět zápasů v řadě a spekulovalo se o odvolání trenéra Kopeckého, i sportovního ředitele Grussmannna. Dobrou zprávou pro domácí bylo, že se do sestavy po trestu za vyloučení vrátil nestárnoucí kapitán Pavel Zavadil. -
Hráči Slavie
Defenzivní záložník či obránce Alex Král přestupuje do Spartaku Moskva. Ruský klub za hráče zaplatí nejvyšší částku v historii Slavie, klub inkasuje 310 milionů korun.
Příští zápasy
-
A-Tým
doma
-
B-Tým
doma
Slavia - Sparta B
Sobota, 28.02.2026 od 00:00
Důležité články
SN na Twitteru více
Tabulka A-Týmu podrobněji
-
1SK Slavia Praha1533
-
2AC Sparta Praha1531
-
3FK Jablonec1531
-
4SK Sigma Olomouc1526
-
5FC Viktoria Plzeň1525
-
6FC Slovan Liberec1523
-
7FC Hradec Králové1523
-
8FC Zlín1523
