V posledním zápase mistrovského ročníku se Slavia utkala se Spartou na domácí půdě. Ani přes převahu ale sešívaní nedokázali své šance využít, a tak zápas skončil bezbrankovou remízou. I tak ale mohli slávisté slavit obhajobu titulu!
A-Tým
Články z týmu
-
Chance liga a
-
Chance liga a
Jen těžko bychom hledali sladšího sparingpartnera k finálnímu zápasu soutěžního ročníku, po kterém budou moci hráči Slavie konečně opět nad své hlavy zdvihnout mistrovskou trofej. Slávistům u tohoto slavnostního okamžiku budou, stejně jako loni, opět asistovat hráči letenského klubu, který má za sebou další neúspěšnou sezónu.
-
Hráči Slavie a
Slavia dojíždí ligu ve velké pohodě a navzdory četným změnám v sestavě vyhrála 3:1 na horké liberecké půdě.
-
Chance liga a
Slavia nastoupila v Liberci ve značně kombinované sestavě, i tak ale zápas v poklidu zvládla a zvítězila 3:1.
-
Chance liga a
Slavii čeká poslední venkovní zápas v sezóně, ve čtvrtém kole nadstavby se představí na hřišti Liberce.
-
Hráči Slavie a
Slavia si užívá mistrovskou jízdu, kocovina nehrozí. Jablonec tak odjel z Edenu s dalším přídělem.
-
Chance liga a
Dvě branky Petara Musy a po jedné Petra Ševčíka a Lukáše Masopusta přinesly Slavii další jasné domácí vítězství nad Jabloncem. V nastaveném čase navíc Musa neproměnil penaltu.
-
Chance liga a
I nadále jedeme v rychlém zápasovém sledu. Sotva se stačilo vypít veškeré nakoupené šampaňské, už aby se slávističtí fanoušci soustředili na další zápas. Zápas, ve kterém zdánlivě o nic nejde. Krom zachování si tváře mistrovského týmu. A to není málo. Vzhledem k systému nadstavby pak čeká další zvučnější soupeř, konkrétně Jablonec, kterému se ale v posledních týdnech příliš nedaří.
-
Hráči Slavie a
Slavia zvládla těžkou přímou konfrontaci v boji o titul a po výhře 1:0 nad Plzní může slavit!
-
Chance liga a
Slavia porazila Plzeň 1:0 brankou Petra Ševčíka a slaví mistrovský titul!
Příští zápasy
-
A-Tým
venku
-
B-Tým
venku
Dukla - Slavia
Pátek, 14.08.2026 od 18:00
SK Slavia Praha A profil
Důležité články
SN na Twitteru více
Tabulka A-Týmu podrobněji
-
1SK Slavia Praha39
-
2FK Jablonec39
-
3FK Mladá Boleslav37
-
4FK Teplice37
-
5FC Hradec Králové37
-
6FC Slovan Liberec36
-
7FC Zbrojovka Brno34
-
8SK Sigma Olomouc34
