Chance liga

Slavia - Plzeň 3:0

Slavia zakončila sezónu výhrou 3:0 před prázdnými tribunami nad Plzní. Ani jednomu z týmů o nic nešlo, Slavia k zápasu přistoupila zodpovědněji než soupeř, vstřelila rychlé dvě branky Chaloupkem a Suleimanem, před koncem poločasu navýšil její vedení Chytil z penalty. Druhý poločas se už jen dohrával.

Trenéři do posledního zápasu sezóny postavili sestavu se dvěma hráči B týmu - Pitákem a Kolískem. Hráli také další hráči, kteří toho v sezóně moc nenahráli - Vlček, Suleiman, Bužek či Ogbu s Oscarem. Slávisté nastoupili v růžových dresech symbolizující boj proti rakovině. Hned v první minutě zatlačili slávisté na rozehrávku hostů a Ťapaj v nouzi poslal míč jen na roh. Z něj nacentroval Jurásek přesně na přední tyč na Chaloupka, který poslal míč hlavou do sítě - 1:0! Slavia nezpomalovala, v šesté minutě vysunul Oscar na polovině hřiště Juráska, ten utekl až do vápna, předložil parádní přihrávku Suleimanovi, který zblízka nekompromisně poslal míč do sítě - 2:0! Pak přišel čas Plzně, která Slavii zatlačila a Valentovu střelu z 20 metrů musel vyrážet u tyče Markovič. Brejk Suleimana skončil přihrávkou do ofsajdu na Juráska. Vlčkovi střela z 25 metrů vůbec nevyšla a Ťapaj míč lehce chytil. Pak si navedl na střelu míč Hrošovský, skákavý pokus lapil Markovič. V 26. minutě vybojoval odražený míč ve vápně Suleiman, hezky se uvolnil a prudce vystřelil, bohužel minul bránu. Pak dostal Suleiman tvrdý úder do hlavy a musel střídat, na hřišti jej nahradil Kušej. Pak byl tvrdě kontaktován Chytil při přejímání přihrávky ve vápně, sudí Černý penaltu nepískal, při přerušení hry ale byl zavolán k videu a byl nucen svůj názor přehodnotit. K penaltě se postavil Chytil a suverénně proměnil - 3:0. Už v nastaveném čase pak další rychlá akce Slavie vedla k tutové šanci, kterou trestuhodně neproměnil Chytil, míč se jen odrazil o tyčku a podél brankové čáry, kde jej pak sebral brankář Ťapaj.

V poločase střídali hosté dvakrát, trenér Trpišovský nahradil Oscara Sadílkem. Ve 49. minutě trefil Sojka z přímého kopu z 20 metrů břevno. Jinak se hrálo v poklidu, nic moc zajímavého před oběma brankami se nedělo. Více než půlhodinu před koncem zápasu se do hry dostal také brankář Kolář a útočník Kohout, který nahradil Kolíska. Kolář si tak připíše na své konto pátý titul se Slavií. Uplynulo dalších více než deset minut, než se udála další akce stojící za zaznamenání, Kolář vytáhl na roh robinzonádou střelu Toureho. Po něm zůstal ležet na hřišti Ogbu a hráči rychle volali na hřiště lékaře. Po minutě ale odešel Ogbu ze hřiště po vlastních a byl vystřídán Mbodjim.  Na poslední čtvrthodinu pak přišel na hřiště místo Juráska ve své ligové premiéře za Slavii také před rokem vážně zraněný Dominik Javorček. Neměl ale příliš příležitostí něco ukázat, zápas se v poklidu dohrál do svého konce, sudí nenastavil ani vteřinu.

5. kolo - Neděle 24. 05. 2026 14:00

Chance liga - nadstavba, 2025/2026
3 - 0
3 - 0
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

2. Štěpán Chaloupek
6. Mubarak Suleiman
38. Mojmír Chytil (pen)

FC Viktoria Plzeň
FC Viktoria Plzeň

Komentáře (142)

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Slavia - Plzeň

    hajnej     před 25 dny 24.05.2026 13:00 |  
    9 1

    Do nich!!!

      • Re: Slavia - Plzeň

        Myšák     před 25 dny 24.05.2026 13:10 |  
        4 0

        I ty Wulfe? :-)

  2. Re: Slavia - Plzeň

    Myšák     před 25 dny 24.05.2026 13:08 |  
    6 1

    Ať se práší za kočárem!!!

    • Re: Slavia - Plzeň

      Slávista 51     před 25 dny 24.05.2026 13:18 |  
      2 1

      A pořádně.

  3. Re: Slavia - Plzeň

    Arya     před 25 dny 24.05.2026 13:37 |  
    19 1

    Dnes se kvůli úmrtí v rodině budu dívat spíš nahoru, ale doufám že vyhrajete, kluci

    • Re: Slavia - Plzeň

      obiwan     před 25 dny 24.05.2026 13:46 |  
      16 0

      Upřímnou soustrast...

    • Re: Slavia - Plzeň

      Myšák     před 25 dny 24.05.2026 13:47 |  
      9 0

      Dívej se na fotbal, na chvíli se odreaguješ, soustrast. :-(((

    • Re: Slavia - Plzeň

      Ladislav (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 14:17 |  
      11 0

      Také se připojuji Aryo, upřímnou soustrast a drž se slávistko !

    • Re: Slavia - Plzeň

      pf     před 25 dny 24.05.2026 21:25 |  
      2 0

      Jsou chvíle, kdy jde fotbal stranou. Upřímnou soustrast. Věřím, že naši hráči doručili aspoň malou životní radost.

  4. Re: Slavia - Plzeň

    fero2     před 25 dny 24.05.2026 13:52 |  
    3 3

    Dá někdo strem?Díky

  5. Re: Slavia - Plzeň

    Papol     před 25 dny 24.05.2026 14:01 |  
    1 1

    Tak to jsou debilní dresy, i k rozeznání to bude těžké. To vymyslela tribuna Sever či co? .:-)

    • Re: Slavia - Plzeň

      slavistapavel     před 25 dny 24.05.2026 14:04 |  
      13 0

      Nechápu rozhodčího, ze to povolil a Plzeň nehraje v bílém.

  6. Re: Slavia - Plzeň

    PetCC     před 25 dny 24.05.2026 14:03 |  
    13 0

    Tak žádná sláva. zrovna proti Plzni je tahle barva dresů docela problém.

  7. Re: Slavia - Plzeň

    cheero     před 25 dny 24.05.2026 14:03 |  
    12 0

    Tak pro slepce jako sem já, je tohle s tím dresem na hovno.

    • Re: Slavia - Plzeň

      Ladislav (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 16:13 |  
      3 2

      Svěřenci Jindřicha Trpišovského navlékli charitativní dresy pro dobrou věc z dílny Pasty Onera, výtěžkem podpoří tři konkrétní příběhy lidí bojujících s rakovinou.

      • Re: Slavia - Plzeň

        cheero     před 25 dny 24.05.2026 18:44 |  
        1 1

        To je super. S tím nemám problém, ale šlo by to udělat treba na bílém dresu s ohledem na barvy Plzně.

  8. Re: Slavia - Plzeň

    SLAVIESTA     před 25 dny 24.05.2026 14:04 |  
    13 2

    Výborně! Katastrofální barva, s katastrofálním rozlišením od soupeře.

    • Re: Slavia - Plzeň

      Lojzik     před 25 dny 24.05.2026 14:06 |  
      7 0

      Věřím tomu, že diváci na tribunách s rozlišením obou týmů problém nemají

      • Re: Slavia - Plzeň

        wimpy     před 25 dny 24.05.2026 19:54 |  
        2 0

        Ale u televize jsem si vzpomněl na doby černobílé, když třeba hráli oranžoví proti zeleným.

  9. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 14:05 |  
    13 1

    Ty dresy vymyslel kdo? Vždyť to na první pohled je k nerozeznání.

  10. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 14:06 |  
    7 1

    Že nejsou lidi na tribunách neznamená, že se na to nikdo nedívá.

  11. Re: Slavia - Plzeň

    smichov_2     před 25 dny 24.05.2026 14:07 |  
    22 2

    Jsem zastáncem toho, aby oba týmy do zápasu nastoupily v odlišných dresech.


    Komentář byl uživatelem upraven (24.05.2026 14:08) . Zobrazit původní komentář

  12. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 14:07 |  
    8 0

    Dobře mládeži.

  13. Re: Slavia - Plzeň

    PetCC     před 25 dny 24.05.2026 14:08 |  
    17 0

    Mě se to zdálo už za covidu a teď se to potvrzuje, bez diváků nám to jde o dost líp :-)

  14. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 14:08 |  
    10 1

    Moc jsem té sestavě nevěřil, ale zatím hrají výborně!

  15. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 14:10 |  
    5 2

    Abychom koukali na trenky.

  16. Re: Slavia - Plzeň barevné dresy rozlišení

    jenusp     před 25 dny 24.05.2026 14:13 |  
    18 1

    Přátelé barevně to rozlisit je dost obtížné

  17. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 14:19 |  
    15 1

    Dneska by to mohlo být 5:0, jako v posledním kole s Plzní před 10 lety. Tehdy za nás hrál naposledy Karel Piták, dnes za nás hraje poprvé Eliáš Piták.

  18. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 14:26 |  
    8 2

    Ten Dweh je pako. Fauluje jak prase a ještě chce, aby ho z hřiště zvedal rozhodčí :D

  19. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 14:33 |  
    12 0

    Kušej se mi zdá nějak rozměrný.

    • Re: Slavia - Plzeň

      cheero     před 25 dny 24.05.2026 14:51 |  
      9 0

      Bojuje doma o lednici s děckem.

  20. Re: Slavia - Plzeň

    Edenjejenjeden     před 25 dny 24.05.2026 14:36 |  
    11 0

    Hmmm a zrovna Suleiman , kterej se mi zatím dneska hodně líbil :-(

  21. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 14:37 |  
    7 1

    Liga rozhodnutá, za mě ať si penaltu kopne Markovič

  22. Re: Slavia - Plzeň

    Edenjejenjeden     před 25 dny 24.05.2026 14:42 |  
    27 1

    Jinak obrovská škoda , že nemůže bejt plnej stadion. Zasloužili by si to fanoušci , zasloužili by si to hráči.
    Takhle kvůli několika debilům a jejich egu trpíme všichni.

    • Re: Slavia - Plzeň

      houston (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 15:41 |  
      11 1

      Ještě horší je, že si to ti debilové nepřipouští. Oni to vnímají jako malé přešlápnutí. A současné kroky dua Tykač-Tvrdík je v tom utvrzují. Nevěřím, že nějaká demontáž problémového centra TS bude.

  23. Re: Slavia - Plzeň

    SLAVIESTA     před 25 dny 24.05.2026 14:53 |  
    7 8

    Dokonalost s jakou se vedení (nebo někomu odpovědnému) podařilo nám u obrazovek zkazit dokonalý zážitek, hraničí až s genialitou.

    • Re: Slavia - Plzeň

      japoko     před 25 dny 24.05.2026 14:56 |  
      15 4

      Tak skurvili to hlavně dementi z TS!

      • Re: Slavia - Plzeň

        SLAVIESTA     před 25 dny 24.05.2026 14:59 |  
        4 2

        Souhlasím, to dnešní grafické doplnění je už jen důstojnou tečkou.

      • Re: Slavia - Plzeň

        WarszawskiMuranow     před 25 dny 24.05.2026 17:36 |  
        1 4

        Jo jo dneska se to hodí, tak si zanadávej

        • Re: Slavia - Plzeň

          japoko     před 25 dny 24.05.2026 17:45 |  
          1 2

          Pša krev!

  24. Re: Slavia - Plzeň

    mig52     před 25 dny 24.05.2026 14:55 |  
    13 1

    Přesto dle výsledků bychom měli vedení ligy požádat o povolení hrát příští sezónu permanentně bez diváků a mistr by byl už před zahájením jasný.:-))))

    • Re: Slavia - Plzeň

      SLAVIESTA     před 25 dny 24.05.2026 15:02 |  
      9 2

      Zřejmé řev neukázněného stáda ruší hráče při soustředění na hru.

      • Re: Slavia - Plzeň

        Slawek     před 25 dny 24.05.2026 23:15 |  
        2 0

        Oni neřvou, oni zpívají

  25. Re: Slavia - Plzeň

    IJS     před 25 dny 24.05.2026 15:02 |  
    28 1

    Zatím jednoznačná záležitost a až nečekaně. Líbí se mi sestava. Ti mladí kluci už museli dostat šanci. Je mi líto Suleimana, který hrál výborně a je fakt gólový. Kdyby takto trefil hráče rukou Chorý, jak to udělal Valenta ( samozřejmě neúmyslně ), tak ČK, trest na 5 zápasů a mediální lynč "experty" iSportu. Teď nic, pohoda, hraje se dál. Ani karta. Neříkám, že Černý píská špatně, ale kdo se v tom má vyznat, co faul, co je na ŽK, co ČK.....

  26. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 15:15 |  
    9 6

    Koli, pojď na to!

    • Re: Slavia - Plzeň

      Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 15:18 |  
      9 6

      Limberský, běž zpátky za volant!

    • Re: Slavia - Plzeň

      martynko     před 25 dny 24.05.2026 15:21 |  
      8 2

      Kohli potřeboval aspoň jednou v ročníku na chvíli nastoupit.

    • Re: Slavia - Plzeň

      Victor     před 25 dny 24.05.2026 15:25 |  
      9 27

      Souhlasím. Tyto tituly zadarmo jsou ostuda. Divím se, že mu to není žinantní. Velký kontrast se Standou Teclem, který ukázal mnohem větší glanc.

      • Re: Slavia - Plzeň

        necich     před 25 dny 24.05.2026 16:25 |  
        25 3

        Ostuda je, když rádoby fanoušek něco takového napíše. Koli je součást týmu, trénuje, pomáhá dalším brankářům v týmu a proto si zaslouží nastoupit kor v takovémto zápase. Ty ostudo....

      • Re: Slavia - Plzeň

        honza304     před 24 dny 25.05.2026 18:40 |  
        2 0

        Další ubožák, nebudu se opakovat.

    • Re: Slavia - Plzeň

      mis3     před 25 dny 24.05.2026 15:38 |  
      14 5

      A že ty očividně víš, co je to být trapný.


      Komentář byl uživatelem upraven (24.05.2026 16:29) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Slavia - Plzeň

      honza304     před 24 dny 25.05.2026 18:39 |  
      1 1

      Dovolím si Ti něco připomenout. Kolář byl ve Slavii jasnou jedničkou, chytal výborně a měl možnost budovat kariéru buď ve Slavii nebo někde třeba kde je dneska Kinský. Pak ho jeden debil nakopl do hlavy a tyhle sny během vteřiny zrušil. Jestli já někomu přeju titul, ať je to tímto způsobem nebo jinak (pořád dělá dvojku a to taky není jen tak), tak je to právě on. A jen tak mimochodem, ten faul na něho skončil téměř nepotrestán, to bylo na doživotí! Tak si toho dědka nech a trochu pokory by to chtělo.

  27. Re: Slavia - Plzeň

    cheero     před 25 dny 24.05.2026 15:26 |  
    8 0

    Viděl sem dobře? Vaska má náběh na miloše?

  28. Re: Slavia - Plzeň

    smichov_2     před 25 dny 24.05.2026 15:30 |  
    19 6

    Kolí, neskutečný zákrok.

  29. Re: Slavia - Plzeň

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 15:30 |  
    26 6

    Ještě si někdo myslí, že na to "dědek" Kolář nemá, aby odchytal aspoň pár desítek minut?

    • Re: Slavia - Plzeň

      cheero     před 25 dny 24.05.2026 15:32 |  
      12 1

      Komentar- vypadá to, že to Kolar čekal. Ty vole to je zase perla! U gólmana trochu divný ne, kdyby to necekal?

  30. Re: Slavia - Plzeň

    Edenjejenjeden     před 25 dny 24.05.2026 15:31 |  
    19 3

    Ted to Koli dobře vytáhl ...:-)

  31. Re: Slavia - Plzeň

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 15:31 |  
    33 5

    Výborně golman. Není do počtu, je součástí týmu. To pro ty nepřející.

  32. Kolář

    DKNL     před 25 dny 24.05.2026 15:41 |  
    16 0

    Kolář jít do mlýnice, tak to všechno zbourá

  33. Re: Slavia - Plzeň

    hajnej     před 25 dny 24.05.2026 15:49 |  
    16 1

    Slavia Praha
    Mistr ligy !!!

  34. Re: Slavia - Plzeň

    cheero     před 25 dny 24.05.2026 15:52 |  
    23 2

    Tak děkuju klukům za titul. Nedekuju těm pár kretenum, který nás posr.... Ať žije Slavia !!!!

  35. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    Nosorozec     před 25 dny 24.05.2026 15:54 |  
    24 3

    První poločas parádní, druhý jsme v poklidu kontrolovali. Porazili jsme třetí tým ligy i s několika mladíky v sestavě rozdílem třídy. Za mě skvělý zápas a výsledek.

  36. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    Edenjejenjeden     před 25 dny 24.05.2026 15:57 |  
    11 3

    Více než důstojná rozlučka se sezonou. Mladí dnes rozhodně obstáli , a staří vlastně taky (Kolář) :-))).
    Opět vynikající , po jednom nepovedeném zápase, Chaloupek , až se bojím že o něj přijdeme. A dnes se mi moc líbil i David Jurásek...
    A i když vím , že to byl dnes jen "přátelák" , tak jsem se fotbalem bavil.


    Komentář byl uživatelem upraven (24.05.2026 15:59) . Zobrazit původní komentář

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      obiwan     před 25 dny 24.05.2026 19:43 |  
      3 1

      Já si myslím, že právě proto, že to byl vlastně pratelak, jsme se fotbalem mohli bavit...kdyby šlo o vše, byla by to zase řežba...

  37. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    p!erreCORE     před 25 dny 24.05.2026 16:00 |  
    12 0

    Důstojné titulové rozloučení. Díky!

  38. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    KnightThreeTwo     před 25 dny 24.05.2026 16:11 |  
    20 0

    Trocha statistiky, od sezóny 2018/19 (zavedení nadstavby a zároveň první kompletní sezóna Trpišovského a spol. ve Slavii) dosáhla Slavia pošesté na hranici 80 bodů (loňských rekordních 90 se bude jen těžko opakovat), což kromě nás dokázala už jen jednou sparta a jednou Plzeň. Nejhorší bodový výsledek Slavie za tu dobu je 78 bodů (ve 2 případech). Hodně slušný standard.

  39. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    R1200     před 25 dny 24.05.2026 16:18 |  
    2 6

    Pořád si myslím, že Kušej je top fotbalista, nevím co s nim je, každopádně nějaké to kilo dolů by mu slušelo.Jsem rád, že je to za námi, bylo celé divné. LFA chce prodávat svůj produk co nejdráž a pak zrežírují takovouhle šarádu. Za rok musíme !

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      kostelnivlajka     před 25 dny 24.05.2026 16:19 |  
      6 1

      Je to citlivé téma, jedna se zas o ženský, jak jinak, ze

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        Radovan62 (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 16:24 |  
        6 1

        Potvrzuji,pokud.si to nevyřeší už půjde s formou jen dolů,bohužel

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        martynko     před 24 dny 25.05.2026 03:07 |  
        1 0

        To víš, přijedeš do velkoměsta a začne ti na účet chodit 5x více než předtim. To je pak hned:)

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Massák     před 25 dny 24.05.2026 16:30 |  
      18 1

      Tak i dnes hrál špatně a byl nejslabší ze všech Slávistů.
      Za pokažené oslavy může TS, nikoliv LFA.

  40. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    carevitchando     před 25 dny 24.05.2026 16:20 |  
    4 0

    Exhibice mistrů na závěr!

  41. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    mabr     před 25 dny 24.05.2026 16:21 |  
    3 0

    Lístek na ty slavnosti náhodou nemáte někdo, co? Nakonec to stíhám a jaksi jsem to podcenil... :-/

  42. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    zeleznik2     před 25 dny 24.05.2026 16:25 |  
    6 0

    Ano takhle jo!! 23 titul.

  43. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    zeleznik2     před 25 dny 24.05.2026 16:28 |  
    7 0

    Tak se to povedlo, mám radost. Ikdyž tak jako v letech 1996(první po skoro 50 letech), 2008(v novém Edenu), 2017(po klinické smrti) a 2020(hattrick) to bylo o chloupek lepší.

  44. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    cvočkař Danda     před 25 dny 24.05.2026 16:32 |  
    37 0

    Dost nechápu rozhodčího,že z úder rukou do hlavy neukáže ani žlutou.
    Za mě to Valenta a Dweh neměli vůbec dohrát.
    Zvláště, když museli naší hráči po těch ranách střídat.
    Jinak to byla krásná rozlučka s mistrovskou sezónou.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      pehacko     před 25 dny 24.05.2026 16:51 |  
      21 2

      Neboj kdyby to bylo opačně, tak by to redka a následný tvrdý trest byl. Takhle je to ok. To je příprava na další sezonu, když si placem a nátlakem kabelka už připravuje pudu

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      obiwan     před 25 dny 24.05.2026 19:40 |  
      20 0

      Být to Chory, tak už by venku stála popravci četa...

  45. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    sicilianbrno     před 25 dny 24.05.2026 16:35 |  
    3 1

    Zdravim všechny slavicí, nevite, jestli ta nasledna oslava bude někde na netu? Slavia tv atd? Jestli to tu už zaznělo tak pardon.

  46. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    juras72     před 25 dny 24.05.2026 16:35 |  
    6 0

    Jako jediný nedostal medaily Cham, nevíte někdo proč?

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      slavistapavel     před 25 dny 24.05.2026 16:40 |  
      10 0

      Dle reakce před týdnem na instagramu je možné, že se pohádal v kabině.

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        Steve2924 (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 17:04 |  
        6 0

        Asi jo. Ráno ještě dával do story matchday ale už je to pryč. Asi něco nehezkeho si řekli

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        martynko     před 25 dny 24.05.2026 17:05 |  
        5 0

        jj, nejspíš to bude souviset. Upřímně je to logicky, vzhledem k tomu, jak negativně se vyhranil vůči svému působení v SKS.

  47. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    R1200     před 25 dny 24.05.2026 16:44 |  
    2 2

    Je nějaký online z před stadiónem ?

  48. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    smichov_2     před 25 dny 24.05.2026 16:45 |  
    3 11

    Nechápu proč u předání poháru nebyli fanoušci, to přece není součástí zápasu.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      pehacko     před 25 dny 24.05.2026 16:50 |  
      45 2

      Ja si myslim, ze ostudy bylo uz dost a je dobre, ze se zadna dalsi uz nestala a ten trest za vsechny ty nedočkavé kokoty a za kriminálníky s pyrem je oprávněny a zasloužený!

  49. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    donford     před 25 dny 24.05.2026 16:53 |  
    17 0

    Oba zápasy bez diváků a v obou jsme velmi výrazně dominovali. Ale i tak mi to přijde kvůli klukům trochu smutné. Přebírání medailí skoro bez diváků, bez fandů, myslím, že to z podia hodně rychle zabalí. Ani trochu to nezavinili, ale tak nějak vytrpět si to musí. Jak už dříve kdosi napsal - smutná radost, ta nejsmutnější. Vždyť pro koho se hraje fotbal? Především pro nás diváky. A ti už podvakrát nebyli.
    Jinak je zajímavé, jak novicové v našem dnešním mužstvu vylétli. Sulejman a především Chaloupek. Rychle se adaptoval a přeskočil snad celou vývojovou etapu. Naráz. Teď dokonce atakuje ty nejvyšší evropské výšiny. Také Juráskovi roste forma.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      coogee     před 25 dny 24.05.2026 20:55 |  
      8 0

      A diváci nebudou ani na dva uvodní domácí zápasy, což je naprosto neomluvitelný lapsus malé části TS a těch, kdo tomu měli, dle náplně své práce, zabránit či předejít.
      Ale stalo se, už to nevrátíme, a jediné, co má teď smysl, je vzít si ponaučení!

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      kjandourek (admin)     před 25 dny 24.05.2026 22:11 |  
      10 0

      Na druhou stranu: Dva zápasy bez diváků a vždy vedení 3:0 už o poločase... Co kdybychom takhle zkusili LM .. ;-)

      Jí vím, dělám si nemístnou srandu... :-)

  50. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    Merlinus (přítel SN)     před 25 dny 24.05.2026 17:24 |  
    6 4

    Tak gastro na oslavě těžce nezvládnuté. Pár stánků, fronty jako kráva. Kdo jste ještě venku, tak si kupte ještě něco venku.

  51. gratulace

    žbl68     před 25 dny 24.05.2026 17:25 |  
    9 4

    nebylo to o parník, což ale není nezbytné :-)))
    ted pro některé MS,pro jiné regenerace dovolená a posilit kadr na další sezonu v LM :-)

    • Re: gratulace

      necich     před 25 dny 24.05.2026 18:00 |  
      25 0

      Myslíš dneska nebo celkově? Řekl bych, že celkově to je o 10 bodů což je o parník.. :)

      • Re: gratulace

        coogee     před 25 dny 24.05.2026 18:25 |  
        17 0

        Přesně tak, nebýt událostí na konci derby, je to po správnosti o deset!

        • Re: gratulace

          žbl68     před 25 dny 24.05.2026 21:50 |  
          1 5

          kdyby měla tetička k***e , je to strejda :-) stalo se ale co už snad ponaučení ...

      • Re: gratulace

        žbl68     před 25 dny 24.05.2026 21:49 |  
        1 6

        80-76 ? ale nebudeme hnidopišít :-) parník vidím 10+ .... hlavní že je titul a že to nebylo do posledního kola ....

        • Re: gratulace

          DF007     před 24 dny 25.05.2026 07:03 |  
          6 0

          Na hřišti to ale bylo 10

          • Re: gratulace

            žbl68     před 24 dny 25.05.2026 08:45 |  
            1 7

            a nedá si pokoj a nedá .... nq hřišti před vběhnutím divoké hordy nájezdníku od Baltu :-(
            takže 4 - slovy čtyři - a pro pána v druhé řadě - 4 :-DDDDDDDD

    • Re: gratulace

      DF007     před 24 dny 25.05.2026 07:03 |  
      11 0

      Je to o parník. Nebýt kontumace, je to 10 bodů a to je parník.

      • Re: gratulace

        žbl68     před 24 dny 25.05.2026 08:46 |  
        2 4

        a dupni si :-DDDDDDDD

  52. T

    ervin     před 25 dny 24.05.2026 17:59 |  
    19 0

    Za celou sezónu titul zasloužený více ubojovany než fotbalový ale na to se historie neptá. Navíc poslední dva zápasy ukázali že šikovných hráčů máme dost . Gratulujeme z Krkonoš.

  53. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    hajnej     před 25 dny 24.05.2026 18:14 |  
    43 2

    Tak jak, má realizák týmu ještě co dát? Dáme mu ještě šanci na hattrick?
    Za mě jo a patří jim velký dík.

    PS: tohle není anketa :-)

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      ehad     před 25 dny 24.05.2026 19:17 |  
      5 1

      Což je právě velká chyba!

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        pehacko     před 25 dny 24.05.2026 19:21 |  
        11 1

        Ankety jsou pro curaky, za frajery mluvi výsledky a to bez kecu!

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          žbl68     před 25 dny 24.05.2026 21:58 |  
          3 1

          :-DDDDDDD krutopřísněkulervoucí PH faktor 8-)

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          ehad     před 25 dny 24.05.2026 22:06 |  
          4 0

          presne, ale nas frajeru tu zas tolik neni ;-)

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      obiwan     před 25 dny 24.05.2026 19:37 |  
      2 0

      Protože na ankety tu má patent někdo jiný:-))

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      martynko     před 25 dny 24.05.2026 19:54 |  
      8 4

      Obohacení hlavní dvojice Jindřich+Houšťa o odborného asistenta pro ofenzivu z moderní školy by možná nemuselo být na škodu. Obě dnes již slávistické legendy spolupracují více než 16 let. I když v lize výsledkově velice úspěšní jsou, tak i s ohledem na navyšující se rozpočet by ambice ambasadora českého klubového fotbalu neměly opomíjet určitou konkurenceschopnost i na evropské scéně.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      coogee     před 25 dny 24.05.2026 23:02 |  
      5 0

      Jak by to mohla být anketa, když nebyla anketa o tom, jestli by to mohla být anketa ? !

  54. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    pf     před 25 dny 24.05.2026 21:31 |  
    9 1

    Těší mě, že se do Edenu vrátila fotbalová radost před prázdným hledištěm a následně i na pozápasových oslavách. Vzhledem k okolnostem potěšilo, že oslavy proběhly v poklidu a nakonec z donucení davu poklekli všichni fanoušci na hřišti při děkovačce týmu. Tak to má být, hráči si to za celou sezónu zasloužili nehledě na události v HK, kde hráči nepoklekli naprosto pochopitelně, protože nemohli pokleknout před fanoušky po derby a všichni víme, z jakého to bylo důvodu. Věřím, že na tribunách bude příští rok určitý smír, dnešek byl nadějí.

  55. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    Petr9608     před 24 dny 25.05.2026 02:12 |  
    2 6

    Dva fotbalové atentáky stačily, Surovčíkovi se hovno stalo, vlastně nikomu se nic nestalo, podobné incidenty se staly na mnoha místech západní Evropy, zatím nevidím nikde info o tom, že by se 4x někomu zavíral stadion, tak neměli bychom se pokusit o prominutí zbytku trestu?

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Slávista 51     před 24 dny 25.05.2026 05:46 |  
      6 2

      NEBUDEME
      žebrat.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Faris (přítel SN)     před 24 dny 25.05.2026 08:49 |  
      9 2

      Rozhodne bych to nezlehčoval. Byla to ostuda desetiletí , ještě teď žasnu, že nedošlo ke zranění či dokonce smrti. Nemyslím hráčů, ale diváků. Přesto doufám, že požádáme o prominutí trestu, jak píšeš. Fotbal se hraje pro diváky.stadion by to chtěli otevřít, urcite s nějakými omezeními, ale nějak to udělat.

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        Slávista 51     před 24 dny 25.05.2026 09:26 |  
        7 3

        ANO,
        fotbal se hraje pro diváky,
        ale těch na té TS, jak se ukázalo,
        zase tak moc není.

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          wimpy     před 24 dny 25.05.2026 09:29 |  
          2 1

          Pro fanoušky se nehraje?

          • Re: Slavia - Plzeň 3:0

            Slávista 51     před 24 dny 25.05.2026 10:38 |  
            3 3

            Tak ono je to,
            fanoušek a fanoušek, že -
            jedni fandí a druzí dělají bor del,
            kterým dáváš přednost, no !

            • Re: Slavia - Plzeň 3:0

              wimpy     před 24 dny 25.05.2026 10:42 |  
              3 1

              No tak já to myslím spíš tak, že diváci sedají k televizorům, případně chodí do VIP. Na ostatních tribunách by měli fandit fanoušci. A vůbec neposloucháš Tvrdíka a Tykače, říkali několikrát, že ti, co dělají bordel, nejsou fanoušci.

  56. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    puchy     před 24 dny 25.05.2026 10:26 |  
    2 27

    Na oslavách slávistům zazpívala Helena Vondráčková. Největším tanečníkem byl Tomáš Chorý…nehezký pohled na obraz dnešní Slavie!

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Slávista 51     před 24 dny 25.05.2026 10:34 |  
      2 2

      NO NEPOVÍDEJ,
      povídej !

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      wimpy     před 24 dny 25.05.2026 10:43 |  
      9 2

      Helenka asi překvapila všechny. No jo, platil to Tykač ze své kapsy a kdo mu může kecat do jeho hudebních priorit? :-)

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        puchy     před 24 dny 25.05.2026 11:10 |  
        2 19

        Tak SLÁVISTICKÁ oslava titulu by měla mít nějakou úroveň ne?Ať si tuhle normalizační štětku pozve na oslavu narozenin.

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          Slávista 51     před 24 dny 25.05.2026 11:15 |  
          2 2

          Koho by si pozval a zaplatil ty,
          no !

          • Re: Slavia - Plzeň 3:0

            puchy     před 24 dny 25.05.2026 11:18 |  
            3 9

            Michala Davida s Bohdalkou ty vole…

            • Re: Slavia - Plzeň 3:0

              KnightThreeTwo     před 24 dny 25.05.2026 13:10 |  
              2 3

              Michal David OK, ale sparťanku Jiřinku bych tam vidět nechtěl.

              • Re: Slavia - Plzeň 3:0

                pehacko     před 24 dny 25.05.2026 16:01 |  
                2 1

                Jako jeste mohlo byt hůř… treba maxim turbulens a nebo ten přeživší Nedvěd a s nim Holes stánky na kytaru…

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          wimpy     před 24 dny 25.05.2026 11:29 |  
          5 4

          Nojo, pamatuju, jak se nám Leška pomstil tím, že nechal složit naší hymnu Michala Davida. Slávista prostě musí něco vydržet! :-)

          • Re: Slavia - Plzeň 3:0

            Maeden (přítel SN)     před 24 dny 25.05.2026 16:53 |  
            2 0

            To byl Karel Wágner, hlava konkurenčního kolotočářského pop-gangu pozdního socíku.
            Michalem Davidem mučil lidi na těch galavečerech, asi aby to vyvážil.

            • Re: Slavia - Plzeň 3:0

              pehacko     před 24 dny 25.05.2026 17:50 |  
              2 0

              Na strahove to pod kotlem jednou ten picus zkusil zazpívat hymnu co napsal a bylo to tak hrozny, ze skoro pak utíkal,jak dostal pochvalu kelimkama s pivem a to bylo poprvé a naposled co pokus o nahrazení pravé té hymny od Vágnera proběhnul. A velice rychle skončil…


              Komentář byl uživatelem upraven (25.05.2026 18:55) . Zobrazit původní komentář

            • Re: Slavia - Plzeň 3:0

              wimpy     před 24 dny 25.05.2026 19:30 |  
              1 0

              Ta Wágnerova hymna ještě šla, Davidova byla o poznání horší, nicméně si stejně myslím, že to Leška udělal na truc za to "Leška ven!"

        • Re: Slavia - Plzeň 3:0

          pehacko     před 24 dny 25.05.2026 15:59 |  
          3 4

          Ja osobně jak jsem mumifokovany nádech normalizace uviděl radsi odešel ze stadinu… než zazněla dlouhá noc, ale nějak chápu, že kopačky nemají moc vkus a Tykac jim splnil přání. Nicmene me zajímá hlavně fotbal a tak jim tohle odpustim… a hlavně k té ostudě co se nám povedlo udelat oslavou v předstihu to krásně sedělo. Takze za me ok a at si oslavuji jak chtějí, ja aspoň mohl s klidným srdcem, ze uz o nic nepřijdu, do vycepu na dobre pivo a panáka! A oslavit si titul po svém.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      iwanowicz     před 24 dny 25.05.2026 12:31 |  
      4 3

      Mistři!! Ty nehezkej pohlede..

      • Re: Slavia - Plzeň 3:0

        puchy     před 24 dny 25.05.2026 13:00 |  
        1 3

        Ano,již od zápasu s Jabloncem,huraaa!Ale proč to píšeš sem?

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Wulfstan (přítel SN)     před 24 dny 25.05.2026 12:35 |  
      5 2

      Taky bych místo Helenky radši poslouchal Lemmyho a místo Chorýho viděl tancovat nějakou kozatici, ale co už...

  57. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    lustr     před 24 dny 25.05.2026 12:02 |  
    5 1

    Zdravím všechny slávisty.
    nebudu se vyjadřovat ke všem událostem z posledních dnů. to je asi už všem jasný
    na zápas s Plzní jsem se díval TV a připadal jsem si jako v 70-tých letech. To jsme hráli na MS v hokeji proti SSSR, my v modrých dresech, oni v červených.
    Bohužel všichni měli černobílé televize.
    Jako domácí jsme snad mohli nastoupit v klasice.
    Všem přeji vše nejlepší.

    • Re: Slavia - Plzeň 3:0

      Wulfstan (přítel SN)     před 24 dny 25.05.2026 12:31 |  
      3 0

      Mně to že začátku dělalo problémy, ale pak jsem si celkem zvykl. Ty naše bílé trenky docela svítily.

  58. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    Eskaes     před 24 dny 25.05.2026 12:55 |  
    13 0

    Jurásek se mi začíná hodně zamlouvat, hlavně ty jeho centry. Spolu se Sadílkem nejpříjemnější překvapení. Jen tak dál, pánové. :)

    A z druhého břehu se ozývají jakési ublížené skřeky...

  59. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    silikat     před 24 dny 25.05.2026 14:44 |  
    5 0

    Velká gratulace k třiadvacítce.Zdá se,že posílení kádru jde správným směrem.

  60. Re: Slavia - Plzeň 3:0

    mig52     před 23 dny 26.05.2026 08:24 |  
    2 2

    Ideální scénář. Dát tři do poločasu a pak na pohodu. Jako před časem v září na Matouše. Gratulace.