Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

B-Tým

Slavia B - Ostrava B 0:3

Béčko už s jistotou záchrany podlehlo doma rezervě Baníku Ostrava vysoko 0:3.

26. kolo - Neděle 03. 05. 2026 10:15

Chance národní liga, 2025/2026
0 - 3
0 - 1
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

FC Baník Ostrava B
FC Baník Ostrava B

42. a 51. Škrkoň
56. Jaroň

Komentáře (15)

Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

    houston (přítel SN)     před měsícem 03.05.2026 13:05 |  
    7 19

    Ono béčko celé jaro místo fotbalu řeší to, kolik bodů jim stačí k záchraně. A tady se to obhajuje jako rozvoj záloh klubu....

    • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

      MarekB98     před měsícem 03.05.2026 14:16 |  
      11 2

      A co má říkat taková Sparta B? Nehledě na to, že Baník B může taky v klidu sestoupit, pokud sestoupí áčko do druhé ligy. Takže paradoxně béčko Slavie je ze všech tří B-týmů v nejkomfortnější situaci a navíc má (v mých očích) i nejzajímavější hráče.

      • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

        jarmik     před měsícem 03.05.2026 14:20 |  
        9 0

        To si taky myslím, že tam máme zajímavé hráče, ale vytěžit z nich by šlo víc.

        • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

          MarekB98     před měsícem 03.05.2026 14:27 |  
          6 0

          Souhlasím.

      • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

        mig52     před měsícem 03.05.2026 16:06 |  
        7 16

        Takže když sousedům zdechla koza, radujme se, že ta naše je jen vážně nemocná......

        • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

          MarekB98     před měsícem 03.05.2026 22:52 |  
          16 0

          Podívej se na věkový průměr týmu a dej to do kontextu s tím, že se jedná o klidný střed druhé ligy. Potom popřemýšlej o té vážné nemoci. Skauting mladých probíhá velmi dobře, hráče se podle mého názoru daří zlepšovat a ti nejlepší se dostanou i do ligy. A občas se najde i takové zjevení jako Suleiman, který se dostane rychle i do áčka Slavie.

          • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

            ehad     před měsícem 04.05.2026 21:06 |  
            4 0

            Presne. A pridej k tomu to, ze i v tehle situaci po celkem uspesnem podzimu doslo k odchodu dost dulezitych hracu.

      • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

        houston (přítel SN)     před měsícem 03.05.2026 21:43 |  
        3 13

        Aha, tak slávista se má ohlížet na to, že největší soupeř klubu je na tom ještě hůř než my sami a nemá mu být líto, že za celé jaro béčko neukázalo, kromě výhry v Opavě, skoro nic ?

        • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

          MarekB98     před měsícem 03.05.2026 22:54 |  
          7 0

          Tak výsledky teď nejsou optimální, ale z dlouhodobého hlediska tvrdím, že ze všech B-týmů v republice je to slávistické vlastně v nejlepší situaci.

    • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

      guyincognito     před měsícem 04.05.2026 09:15 |  
      13 1

      Přesně, neměli jsme přes zimu pouštět Boledoviče a Jelínka a přes léto Konečného. Co na tom, že se dostali do úzké rotace kvalitního ligové klubu, důležité je, aby béčko mělo pár bodů navíc.

    • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

      Vladko (přítel SN)     před měsícem 04.05.2026 09:50 |  
      15 0

      "Ono béčko celé jaro místo fotbalu řeší to, kolik bodů jim stačí k záchraně." Tak tohle béčko neřeší, to řeší někteří diskutující na SN. Béčko (a U20, U19, U17, ...) řeší hlavně zlepšování hráčů a jejich případný posun do vyšších věkových kategorií.

  2. Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

    jarmik     před měsícem 03.05.2026 14:18 |  
    6 4

    Fakt bída. Držení míče 60:40 %, ale výsledek hrůza 0:3, na střely 5:11, na žluté karty 5:0… Neviděl jsem, ale ta čísla jsou horší než obvykle. Výsledky hrozné už dlouho. Je to mladý tým, jo, ale tak mladý byl i předtím. A potřebujeme mít v béčku částečně taky fungující oporu, ne jen budoucnost – zvlášť když se do áčka skoro nikdo neposouvá.

  3. Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

    houston (přítel SN)     před měsícem 03.05.2026 21:36 |  
    0 9

    Lapsus.


    Komentář byl uživatelem upraven (03.05.2026 21:42) . Zobrazit původní komentář

  4. Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

    traki     před měsícem 06.05.2026 19:01 |  
    3 4

    Uplne nejhorší mužstvo jara.Dnes další debakl 5:0.Uz by se nad tím mohli aspoň trochu zamyslet.

    • Re: Slavia B - Ostrava B 0:3

      jirkag5     před měsícem 06.05.2026 19:20 |  
      2 1

      Hanácká Slavia potřebovala body. Ale až takhle?