Slavia B - Ostrava B 0:3
Béčko už s jistotou záchrany podlehlo doma rezervě Baníku Ostrava vysoko 0:3.
Béčko už s jistotou záchrany podlehlo doma rezervě Baníku Ostrava vysoko 0:3.
26. kolo - Neděle 03. 05. 2026 10:15
Chance národní liga, 2025/202642. a 51. Škrkoň
56. Jaroň
Komentáře (15)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
houston (přítel SN) před měsícem 03.05.2026 13:05 |Ono béčko celé jaro místo fotbalu řeší to, kolik bodů jim stačí k záchraně. A tady se to obhajuje jako rozvoj záloh klubu....
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
MarekB98 před měsícem 03.05.2026 14:16 |A co má říkat taková Sparta B? Nehledě na to, že Baník B může taky v klidu sestoupit, pokud sestoupí áčko do druhé ligy. Takže paradoxně béčko Slavie je ze všech tří B-týmů v nejkomfortnější situaci a navíc má (v mých očích) i nejzajímavější hráče.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
jarmik před měsícem 03.05.2026 14:20 |To si taky myslím, že tam máme zajímavé hráče, ale vytěžit z nich by šlo víc.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
MarekB98 před měsícem 03.05.2026 14:27 |Souhlasím.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
mig52 před měsícem 03.05.2026 16:06 |Takže když sousedům zdechla koza, radujme se, že ta naše je jen vážně nemocná......
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
MarekB98 před měsícem 03.05.2026 22:52 |Podívej se na věkový průměr týmu a dej to do kontextu s tím, že se jedná o klidný střed druhé ligy. Potom popřemýšlej o té vážné nemoci. Skauting mladých probíhá velmi dobře, hráče se podle mého názoru daří zlepšovat a ti nejlepší se dostanou i do ligy. A občas se najde i takové zjevení jako Suleiman, který se dostane rychle i do áčka Slavie.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
ehad před měsícem 04.05.2026 21:06 |Presne. A pridej k tomu to, ze i v tehle situaci po celkem uspesnem podzimu doslo k odchodu dost dulezitych hracu.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
houston (přítel SN) před měsícem 03.05.2026 21:43 |Aha, tak slávista se má ohlížet na to, že největší soupeř klubu je na tom ještě hůř než my sami a nemá mu být líto, že za celé jaro béčko neukázalo, kromě výhry v Opavě, skoro nic ?
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
MarekB98 před měsícem 03.05.2026 22:54 |Tak výsledky teď nejsou optimální, ale z dlouhodobého hlediska tvrdím, že ze všech B-týmů v republice je to slávistické vlastně v nejlepší situaci.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
guyincognito před měsícem 04.05.2026 09:15 |Přesně, neměli jsme přes zimu pouštět Boledoviče a Jelínka a přes léto Konečného. Co na tom, že se dostali do úzké rotace kvalitního ligové klubu, důležité je, aby béčko mělo pár bodů navíc.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
Vladko (přítel SN) před měsícem 04.05.2026 09:50 |"Ono béčko celé jaro místo fotbalu řeší to, kolik bodů jim stačí k záchraně." Tak tohle béčko neřeší, to řeší někteří diskutující na SN. Béčko (a U20, U19, U17, ...) řeší hlavně zlepšování hráčů a jejich případný posun do vyšších věkových kategorií.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
jarmik před měsícem 03.05.2026 14:18 |Fakt bída. Držení míče 60:40 %, ale výsledek hrůza 0:3, na střely 5:11, na žluté karty 5:0… Neviděl jsem, ale ta čísla jsou horší než obvykle. Výsledky hrozné už dlouho. Je to mladý tým, jo, ale tak mladý byl i předtím. A potřebujeme mít v béčku částečně taky fungující oporu, ne jen budoucnost – zvlášť když se do áčka skoro nikdo neposouvá.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
houston (přítel SN) před měsícem 03.05.2026 21:36 |Lapsus.
Komentář byl uživatelem upraven (03.05.2026 21:42) . Zobrazit původní komentář
Původní komentář:
Aha, tak slávista se má ohlížet na to, že největší soupeř klubu je na tom ještě hůř než my sami a nemá mu být líto, že za celé jaro béčko neukázalo, kromě výhry v Opavě, skoro nic ?.
Skrýt původní komentář
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
traki před měsícem 06.05.2026 19:01 |Uplne nejhorší mužstvo jara.Dnes další debakl 5:0.Uz by se nad tím mohli aspoň trochu zamyslet.
Re: Slavia B - Ostrava B 0:3
jirkag5 před měsícem 06.05.2026 19:20 |Hanácká Slavia potřebovala body. Ale až takhle?