Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Slavia B - Žižkov 2:2

Béčko Slavie remizovalo v domácím zápase s Viktorií Žižkov 2:2. Slavia dlouho vedla 1:0, v poslední čtvrthodině ale dvakrát inkasovala. Na 2:2 vyrovnal hlavou Milan Škoda, další dvě velké šance Slavia neproměnila, v nastaveném čase pak faulem za červenou kartu hasil únik soupeře Konečný.

5 2

Domino Pech opět dominantní výkon. Zajímavý výkon předvedl i levý bek Zachoval. Remíza he spíš smolný výsledek, více by dění na hřišti odpovídalo vítězství našich barev. Bužek ani Chaloupek mě svým výkonem nepřesvědčili.

Komentář byl uživatelem upraven (22.09.2024 17:47) . Zobrazit původní komentář

2. Slavia B - Žižkov

Myšák     před 29 dny 23.09.2024 12:26 |
    1 0

Nevadí, i bodík je dobrý, hlavně nesestoupit!

3. Re: Slavia B - Žižkov 2:2

Akuls     před 29 dny 23.09.2024 12:31 |
    5 3

Hráči Béčka dorosteneckého věku (U-19 a mladší): Hunal, Jelínek, Behenský, Belžík, Rama jen lavička. Mikulanda, Slončík, Piták, Pikolon jen pár minut herního vytížení. Přitom U-19 už třetí porážka v řadě. Není něco špatně?

• Re: Slavia B - Žižkov 2:2

Zafod     před 29 dny 23.09.2024 14:12 |
      3 3

Co přesně je špatně ? Možná něco špatně bude na tvém příspěvku...

Ročník narození 2005 už není dorostenec - tak si škrtni Hunala, Jelínka, Ramu, Behenský (dokonce 2003), Mikulanda.
      ostatní z tvého seznamu chodí i občas za dorost a i v béčku mají minutáž Belžík - 7z/492 minut, Pikolon 9z/350min., Piták 4z/149 min. a nejméně Slončík 4z/95 min., ale byl prakticky jen v základu ve Zlíně.

Navíc nevím na co je nám případný titul z dorostenecké ligy, kromě radosti pro ty kluky...

Akuls     před 29 dny 23.09.2024 14:50 |
        2 0

Díky za upřesnění. Nicméně kromě radosti pro kluky, třeba možnost si zahrát UEFA Youth League. S BVB, Interem či Barcelonou to byly doma na Xaverově krásné zápasy a venku pro hráče, realizák a vedení jistě nezapomenutelné zážitky a zkušenosti, a to nejen z vlastního fotbalového zápasu. Navíc U-19 prestižní mládežnické fotbalové akademie, kterou by Slavia chtěla být, by měla tuto soutěž hrát pokud možno pravidelně.