17 - Středa 14. 02. 2024 18:00

Fortuna liga, 2023/2024
1 - 1
0 - 1
FC Zlín
FC Zlín

67. Ikugar

SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

45. Mojmír Chytil

Články k zápasu

 • Chance liga
  a

  Slavia ve Zlíně naprosto selhala. Po špatném výkonu šla sice do vedení gólem Chytila po standardní situaci, jenže ve druhé půli se výkon Slavie snad ještě zhoršil, domácí vyrovnali rovněž hlavou po centru z přímého kopu a blamáž sešívaných završil ve vápně soupeře červeným faulem loktem Jurečka. V závěru mohla být Slavia ráda, že neinkasovala druhou branku.

 • Chance liga
  a

  Slavia „dohání resty“ z podzimu. V rámci odloženého zápasu 17. kola se utká s FC Zlín. Výkop zápasu je naplánován na středeční 18. hodinu, přímý přenos obstará stanice O2TV Sport.

 • Chance liga
  a

  Zápas Slavie ve Zlíně byl odložen pro nezpůsobilý terén. Dle vyjádření zlínského klubu se tak stalo kvůli velkému množství sněhu, který ani během noci nepřestal padat.

 • Chance liga
  a

  V rámci 17. kola české nejvyšší soutěže se Slavia 3. prosince střetne s týmem FC Zlín. Nebo ne? Představitelé klubu v posledních hodinách intenzivně řešili možnost odkladu utkání s ohledem na probíhající sněhovou kalamitu. Zatím neúspěšně, ale situace se během zítřejšího dne dost možná ještě změní. V tuto chvíli ale musíme počítat s původním termínem zápasu – tedy zítra v 18 hodin a v přímém přenosu stanice O2TV Sport.