Ženský fotbal

červen 2011

květen 2011

 • Starší žákyně si připsaly o víkendu tři body za výhru 4:0 nad Mělníkem a jsou bod od historického druhého místa. Mladší žákyně pokračují ve vítězném tažení a tentokrát vyhrály 7:0.

 • Fotbalistky Slavie se probojovaly do finále Poháru KFŽ, když v odvetě na hřišti Slovácka vyhrály bez problému 3:1. Branky vstřelili Budošová, Tomášková a Voňková. Ve finále se utkáme se Spartou, zápas se hraje 11. června.

 • Fotbalistky Slavie zakončily ligovou sezonu vítězstvím na Plzní 4:0. Dvě branky vstřelila Divišová a počet branek v lize tak zakončila na čísle 25. Juniorky závěr sezony vůbec nezvládly a s Plzní prohrály 2:3. Starší žákyně naopak vezou cennou remízu 3:3 z Hradce Králové, mladší žákyně pokračují ve vítězném tažení a vezou z Hradce výhru 4:3.

 • Starší žákyně dokázaly v důležitém zápase i přes několik absencí porazit Plzeň 2:0 a stále tak bojují o druhé místo. Mladší žákyně pokračují v jarním tažení a tentokrát vyhrály nad Plzní 1:0.

 • Fotbalistky Slavie si připsaly tři body za bezproblémovou výhru 3:0, když se trefila Pěničková, Necidová a Divišová. Juniorka svou úlohu nezvládly a prohrály těsně 0:1.

 • Fotbalistky Slavie se značně přiblížily finále Poháru KFŽ, když v semifinále rozdrtily Slovácko vysoko 6:1 i díky dalšímu představení kanonýrky Petry Divišové.

 • V exhibici Petry Divišové se proměnilo utkání slávistek proti Brnu, když čtyři branky dala a na pátý přihrála. Zvítězili jsme tak 5:0. Juniorky svého soupeře porazily 6:0, ale bohužel do nemocnice musela být odvezena Vyskočilová.

duben 2011

 • Fotbalistky Slavie si zajistily definitivně druhé místo po výhře na Slovácku 2:0. Branky vstřelily Budošová a Divišová. Juniorkám se příliš nedařilo a prohrály 1:4. Starší žákyně dnes hrály se Spartou, ale bohužel prohrály 0:4. Naopak historicky prvního vítězství dosáhly mladší žákyně, když porazily dosud neporaženou Spartu 4:2!

 • Stejně jako A tým i naše juniorky remizovaly se Spartou, tentokrát zápas skončil 2:2. Bohužel jsme o výhru přišly dvě minuty před koncem, přesto proti reprezentačnímu výběru je bod velice cenný a holky si zaslouží obdiv.

 • Slávistky si poradily v dalším zápase 1. ligy žákyň nad Pardubicemi vysokým rozdílem 14:0. Mladší žákyně vyhrály 4:0.

 • Fotbalistky Slavie postoupily do semifinále Poháru KFŽ, když ve čtvrtfinále porazily bezproblémově Ostravu 5:0 i díky dvěma trefám Divišové. Po jedné brance přidaly Benýrová, Budošová a Voňková. V semifinále hraném na dvě utkání se střetneme se Slováckem, Plzní nebo Spartou.

 • Fotbalistky Slavie byly kousek od vítězství nad Spartou po sedmi letech. Stačilo proměnit jednu z mnoha vyložených šancí či udržet nadějný výsledek až do konce. Sparta dvě minuty před koncem dokázala vyrovnat na 3:3. Hvězdou utkání byla jednoznačně Petra Divišová, autorka dvou branek a přihrávající na třetí gól Pěničkové. Prohlédněte si 39 fotografií ze zápasu.

 • Fotbalistky Slavie přivezly všechny body z Pardubic, kde vyhrály 3:0. Juniorkám se také dařilo a díky zlepšenému druhému poločasu vyhrály 4:0 i díky dvěma gólům Vyskočilové. Prohlédněte si 57 fotografií ze zápasu A týmu a juniorek.
  Aktualizace:Starší žákyně v neděli zavítaly také do Pardubic a připsaly si výhru 4:0. Dařilo se i mladším žákyním, které svého protivníka přejely 5:0 i díky hattricku Hrobské. Prohlédněte si 71 fotografií ze zápasu starších a mladších žákyň.