Ženský fotbal

říjen 2015

  • Slávistky se dnes vrátily z Kodaně, kde včera díky postupu do osmifinále Ligy mistrů slaví historický úspěch. V pondělí od 13:30 se losuje další kolo a do Edenu tak přijede zvučný soupeř. Nejvíce si holky přejí Barcelonu.

  • Již zítra čeká slávistky velké utkání ženské Ligy mistrů proti Brøndby. V Edenu od 18:45, přijďte je povzbudit! "Jsme rádi, že se zápas hraje v Edenu, doufám, že si to užijeme a že přijde dost diváků," říká kapitánka Blanka Pěničková. Podívejte se na VIDEO.

  • Již tuto středu odehrají slávistky zápas Ligy mistrů proti Brøndby v Edenu od 18:45. Připravili jsme pro vás předzápasový preview, kdy zjistíte, jak silný protivník na holky čeká. Dá se říct, že ještě těžší než loni byla Barcelona. I proto vaše podpora přímo v hledišti bude hodně důležitá, proto pojďme zaplnit Eden a překonat divácký rekord!

  • Fotbalistky Slavie si pár dní před Ligou mistrů připsaly výhru 2:0 nad Libercem. O branky se postaraly Svitková a Divišová.

  • Slavia se rozhodla znovu odměnit své věrné fanoušky, kteří přijdou v neděli do hlediště Eden Arény na zápas s Duklou. Každý majitel vstupenky z tohoto zápasu si totiž bude moci koupit za poloviční cenu vstupenku na středeční utkání roku (7.10.2015) našeho ženského týmu: od 18:45 změří slávistky síly v Lize mistrů s obávaným dánským mistrem Brøndby Kodaň. Pomozme Slávistkám postoupit!

září 2015

  • Ve stejný čas jako se hrálo mužské derby nastoupily fotbalistky Slavie na hřišti Slovácka, kde ubojovaly důležitou výhru 2:1. Již za deset dní holky čeká Liga mistrů (7.10. 18:45) v Edenu!

  • Fotbalistky Slavie si připsaly tři body po výhře nad Bohemians 5:0. Tři branky vstřelila Svitková, po jedné přidaly Chlastáková a Kožárová. Dorostenky porazily Brno 2:1 i díky brance v poslední minutě.

srpen 2015

  • Fotbalistky Slavie si připsaly další tři body, když v dnešním utkání ve velkém vedru porazily Plzeň 4:0. Tři branky vstřelila Divišová, jednu přidala Svitková. Dorostenky vyhrály nad stejným soupeřem 2:0.