srpen 2021

• Již tři dny po výsledkově nepříliš povedeném duelu s Legií Varšava čeká na Slavii další domácí utkání. Tentokrát se v rámci pátého ligového kola červenobílí utkají s Baníkem Ostrava.

• V Mladé Boleslavi se Slavia postavila svým bývalým významným hráčům Škodovi se Suchým, které vede trenér Jarolím. Sešívaní se po vyřazení s Ferencvárosem zvládli oklepat a po brankách Kuchty a Schranze vyhráli 2:0.

• Třetí ligový zápas v sezóně a třetí výjezd ven. Slavia míří do Mladé Boleslavi, která v létě výrazně posílila a v čele s Milanem Škodou chce útočit na pohárovou Evropu. Slavia si však nemůže dovolit zaváhání. Jak tento pikantní souboj dopadne, to se dozvíme v sobotu od 16 hodin. Přímým přenosem zápas vysílá tradičně O2 Sport.

červenec 2021

• Slávisté si ve 2. kole Fortuna ligy připsali vítězství na půdě Teplic 3:1. O všechny branky v síti Severočechů se postaral Schranz. Na opačné straně skóroval Černý.

• Slavia zahájila novou ligovou sezónu podobně jako předloni ubojovanou výhrou 1:0 ve Zlíně. V základní sestavě nastoupily dvě nové posily, Srdjan Plavšič a překvapivě také Ubong Ekpai, branku vstřelil v 70. minutě Kuchta po přihrávce Oscara.

červen 2021

• Nová sezóna Fortuna ligy poznala dnes svůj systém a jízdní řád. Slavia do ligy, do které se vrací nadstavba, vstoupí o víkendu 24./25. července zápasem ve Zlíně. Podzimní derby se odehraje na Letné v 10. ligovém kole.

květen 2021

• Slavia v posledním zápase sezóny porazila České Budějovice 2:1 brankami Lingra a Kuchty z prvního poločasu a končí sezónu neporažená. Jan Kuchta se také podělil o titul krále střelců.

• V sobotu 29. května 2021 mohou konečně slávisté odšpuntovat dlouho odkládané mistrovské oslavy. Předtím na ně ale čeká poslední úkol v dlouhé a náročné sezóně – zápas proti Dynamu České Budějovice. Dokáží-li ho sešívaní zvládnout, tak nejenže si zpříjemní následné přebírání titulu, ale také dotáhnout do konce ligový ročník bez jediné porážky.

• Slavia už v pozici držitele letošního double přijeli do Jablonce. Červenobílí dali volno potenciálním reprezentantům a sérii bez prohry tak musela hájit kombinovaná sestava. Nakonec se oba kluby rozešli smírně, hostům zajistil brzké vedení Lingr, za domácí za deset minut srovnal Doležal.

• 32 zápasů za námi, 2 před námi. Sezóna se chýlí ke konci a Slavia stále nenašla přemožitele. Jejich unikátní sérii se pokusí přerušit Jablonec. Sešívaní se severočeskému týmu postaví i bez řady opor reprezentace, které dostaly volno.

• Ve 32. kole přijela do Edenu Karviná. Slavia nastoupila ve velice silné sestavě s většinou opor v základní jedenáctce, ovšem oslabenou Karvinou nedokázala přehrát. Kuchta hned na začátku zahodil pokutový kop a tím předznamenal velké trápení. Jedinou branku domácích zaznamenal v první půli Holeš. Za Karvinou, která z nebezpečných brejků měla více šancí a v pokusech na branku domácí přestřílela 5:4, vyrovnal ve druhé půli hbitý Čmelík.

• Sezóna 2020/21 se pomalu chýlí ke konci – Slavii čekají poslední tři ligové zápasy. Titul už mají sešívaní zajištěný, jistě ale chtějí zároveň dotáhnout do konce sezónu bez jediné porážky. Zabránit se jim v tom pokusí Karviná.

• Slavia v Olomouci prodloužila sérii neporazitelnosti, zvítězila 1:0, když si v boji o korunu krále střelců pomohl brankou Jan Kuchta. Těžkou ztrátu však znamená zřejmě vážné zranění Lukáše Provoda, který musel střídat už v průběhu první půle poté, co si zvrtl koleno.