Archiv aktualit

  • O Slavii

    Dva slaviste byli v uplynulem rocniku nejlepsimi ve sve kategorii dle hlasovani sportovnich novinaru v ankete Zlaty mic. Karel Jarolim se stal trenerem roku a Frantisek Drizdal objevem roku.

  • Evropská liga

    Slavia zítra vstoupí do skupin Poháru UEFA, prvním soupeřem je velice silná Aston Villa. Trenér Karel Jarolím však přesto bude chtít vyhrát, i když to nebude nic lehkého. "Za námi bude skvělé publikum, takže do zápasu půjdeme s tím, že chceme vyhrát," prozradil.

  • Multimédia

    Máme tu pro vás ve spolupráci s Fanklub TV přehled videí ze zápasu s Brnem, můžete se těšit na fanouškovský sestřih i pozápasové rozhovory se třemi našimi hráči i bývalým slávistou Davidem Kalivodou.

  • Rozhovory

    Tomáš Necid si dnešními dvěma góly vytvořil náskok v tabulce ligových kanonýrů a zároveň pojistil Slavii ligové vedení. "Byly to snad nejlehčí góly, co jsem vstřelil, kluci mi to krásně připravili," byl po utkání spokojený Necid. Po měsíční pauze zaviněné zraněním nastoupil na poslední čtvrthodinu i záložník Dušan Švento. "Hrálo se mi dobře, jsem hlavně rád, že jsme vyhráli."

  • Chance liga

    Fotbalisté Slavie získali další tři body za domácí vítězství nad Brnem. Domácí atmosféra byla opět parádní, dvakrát se střelecky prosadil Necid, ale v závěru jsme poprvé v Edenu inkasovali po chybě Brabce.

  • Archiv

    Diváci v Plzni při souboji o druhou příčku tabulky ČFL mezi domácími a slávistickou rezervou žádný gól neviděli, Slavia si tak odváží bod za remízu.