Máme vždy upřímnou radost, když se dozvíme o nějaké zdařilé akci některé z našich odboček. A? už je to některá ze stálic, jakou jsou třeba Rožďalovičtí, kteří v době psaní těchto řádek připravovali tradiční Mikulášskou s kvalitní besedou, nebo Bělohradští, kde vrcholem byl opět organizačně, sportovně i společensky bezvadně zajištěný srpnový turnaj v kopané žen, kde Slavii po neš?astném vyřazení v Poháru mistryň zastupovalo pouze béčko, které však srdnatě bojovalo a skončilo nakonec čtvrté, když vítězem se stala polská Wroclaw.
Archiv aktualit
-
Fanoušci Slavie
-
Fanoušci Slavie
Je v tom možná trochu něco i symbolického – v listopadu 2004 oslavili svoje sedmdesátiny Miroslav Ondříček a doc. MUDr. Václav Smetana. Co je spojuje? Láska ke Slavii a tím pádem i ochota věnovat kus svého volného času milované Slavii. Oba jsou dlouholetými členy představenstva SK Slavia – fotbal a.s., doc. Smetana vystřídal ve funkci předsedy fotbalového oddílu – odboru přátel Slavie právě Miroslava Ondříčka. Oběma jménem redakce čBL i celé slávistické obce popřejme hodně zdravíčka a tradiční „Mnoga ljeta!“. Totéž platí dodatečně i pro Ing.Andrejkoviče, kterého jsme poznali nejen jako hráče, ale i on byl členem výboru FO-OP.
-
O Slavii
Mladší dorost má za sebou úspěšný víkend, když vyhráli dvaadvacátý ročník mezinárodního halového turnaje Poháru Josefa Bicana. Trenér Anton Mišovec nám trochu představil jednotlivé hráče, někteří třeba za čas budou nastupovat i první týmu Slavie.
-
Rozhovory
V sobotu se na Memoriálu Josefa Bicana objevil bývalý československý fotbalový reprezentant ?ubomír Moravčík. Na vlastní oči chtěl vidět vycházející naděje svého mateřského klubu Nitra.
-
O Slavii
Dorostenci Slavie po dvou letech vyhráli Memoriál Josefa Bicana. Tentokrát dvaadvacátým ročníkem prošli zcela suverénně. Kromě toho se Marcel Gecov stal nejlepším hráčem turnaje a Radim Nečas ml. nejlepším střelcem s osmi brankami.
-
Rozhovory
Mladší dorost Slavie má za sebou úspěšný den na Memoriálu Josefa Bicana. Trenér Anton Mišovec zhodnotil první den a prozradil cíl pro zbytek turnaje.
-
O Slavii
Fotbalisté mladšího dorostu po prvním dnu jasně dominují na Memoriálu Josefa Bicana. Svou základní skupinu vyhráli suverénně se skóre 32:8. Nejlepším střelcem týmu je Bořek Dočkal. Zítra nás v semifinále od 11:30 čeká pražská Sparta, loňský vítěz.
-
Názory
-
O Slavii
Podzimní zápasy první a druhé ligy jsou již několik týdnů minulostí a tak si opět můžeme udělat rekapitulaci, jak se prosazovali naši slávističtí hráči na hostování.
-
O Slavii
Devatenáct dnů zbývá do zahájení zimní přípravy A týmu. Slávisté by se měli během ní podívat nejen na české hory, ale i do Turecka.
Příští zápasy
-
A-Tým
doma
Slavia - Sparta
Sobota, 10.05.2025, 19:00
-
B-Tým
venku
Ostrava B - Slavia
Středa, 07.05.2025 od 17:00
Důležité články
SN na Twitteru více
Tabulka A-Týmu podrobněji
-
1SK Slavia Praha3284
-
2FC Viktoria Plzeň3268
-
3FC Baník Ostrava3265
-
4AC Sparta Praha3262
-
5FK Jablonec3257
-
6SK Sigma Olomouc3244