Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Aktuality z médií

Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

Komentáře (11)

Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde

  1. Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

    Ados     včera 07.07.2025 16:18 |  
    7 12

    Značka ideál: odehrát tu podzim, předvést se v LM a v zimě odchod za těch 25 mega. Ale jít do rizika, že se může zranit a že samotný hráč už může být hlavou v Anglii by bylo velké riziko.

    Já bych se ho snažil spíš prodat teď v létě a koupil náhradu. Protože se Zmrzlým to fakt hrát nemůžeme, ačkoliv už má titul, tak musí být určitě lepší :)

    • Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

      wotlemburg     včera 07.07.2025 16:46 |  
      16 4

      Zmrzlý hraje nyní dobře. Nevím proč bychom to s ním nemohli hrát.

      • Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

        urs (přítel SN)     včera 07.07.2025 21:03 |  
        1 1

        Možná to myslel tak, že beztak ke Zmrzkovi potřebujeme druhého levého beka, když nám ze 3 LB zbyde pravděpodobně jen on, kterej ten zápřah jednoduše ve zdraví ani v odpovídající úrovni nezvládne, což jsme viděli. Za mě to je hlava, fotbalista to je výbornej. V Lize naruby nám chtěli tudle jednoho dohodit, tak schválně, zda na ně skautí daj, hehe :D

      • Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

        Marek3     včera 07.07.2025 23:50 |  
        5 3

        Hele klobouk dolu, fakt se zlepsil ale na mezinarodni fotbal nema rychlost, akceleraci a dynamiku a na pozici kde hraje se to proste neschova.

  2. Re: c? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

    Ladislav (přítel SN)     včera 07.07.2025 16:34 |  
    11 3

    Podle toho, co prosáklo, se problémy s WHU asi daly čekat … Tak hlavně mne hodně nemile překvapilo, že si agent hráče dovolil udělat dopředu dohodu s WHU i když k dohodě klubů vůbec nedošlo, nevím, jestli to agent udělal za našimi zády, ale moc korektní mi to nepřipadá … Pokud za tím jsou Angličani, tak je to pěkná podpásovka, protože si tímto krokem vytvořili spojence pro přestup k nim a zároveň tak zvýšili tlak na Slavii, jak od agenta, tak i nepřímo od hráče … A druhá věc, která mi vadí, že v tomto klubu figuruje pan doktor … Ať položí na dřevo 25 mil. euro a Malik může jít, v opačném případě sbohem a šáteček, zájemců o hráče je hafo a Slavia s Tykačem v zádech „za každou cenu“ prodávat nemusí …

    • Re: c? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

      mig52     včera 07.07.2025 17:21 |  
      4 4

      Laďo, v klidu. Já si myslím, že ve Slavii si dobře uvědomují, kdo že jakési akcie vlastní a už proto mu neustoupí ani o půl centák. A "kabeláč" pochopí, že to není tak snadné, jako vtrhnout o poločase do kabiny rozhodčích či se nechat s taškou dovést na Strahov a přivést Peltův ksicht k totální sinavosti.

    • Re: c? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

      Cygnus     včera 07.07.2025 17:46 |  
      9 0

      Někde – teď si přesně nevzpomínám kde – jsem četl, že West Ham momentálně nemůže Malicka koupit, protože by tím porušili rozpočtová pravidla. Nejdřív musí někoho prodat, aby se jim oficiálně uvolnily prostředky.

      • Re: c? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

        Harvey     včera 07.07.2025 17:56 |  
        7 0

        Fabrizio včera psal, že Kudus je zcela nastavený na přestup do Tottenhamu (odmítl Chelsea). Takže ten prodej by mohl být dokončený brzy.
        Zajímavostí je, že Kuduse přivedl do Evropy Nordsjaelland na volný přestup z Ghany a jeho hodnota je dnes 60m eur (poslední odmítnutá nabídka).

  3. Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

    Harry R     včera 07.07.2025 19:13 |  
    12 0

    Objevují se na síti fámy, že má o Malicka zájem Leeds. Zatím to píší jen pochybný stránky, ale bylo by prima, kdyby se o něj začaly PL kluby přetahovat.

    • Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

      hiker42     včera 07.07.2025 20:13 |  
      3 1

      Kromě Leedsu ještě Nottingham. Ten bych Malickovi moc přál, pokud dají 20 M Liber

  4. Re: Diouf? Nabídka na 20 milionů eur nepřišla, možná ve Slavii zůstane, říká Tvrdík

    bububu (přítel SN)     včera 07.07.2025 23:12 |  
    14 2

    Myslím, že Tvrdíkovo vyjádření je potřeba trochu zasadit do kontextu. Když si nalijeme čistého vína, tak setrvání Malicka u nás na podzim není podle mě vůbec ve hře. Nasvědčuje tomu i nedávné Trpišovského vyjádření.

    Vyjádření JT není adresováno nám, ale směrem na přestupový trh, což je samozřejmě dobře. Navzdory tomu je setrvání Malicka v sešívaném i přes zranění Javorčeka velmi nepravděpodobné.