Poslední články Slavia - Dynamo Kyjev 1:1 / 20.06. Wiktor Nowak slávistou / 16.06. Přestupy a spekulace léto 2026 III / 15.06. Z Francie přichází krajní obránce Neil Glossoa / 04.06. Posila do brány - Nazar Domčak / 28.05. Třetí letní posilou Danijel Šturm / 27.05.
Poslední články Slavia B - Sparta B 2:2 / 28.02. Táborsko - Slavia B 1:1 / 25.10. Slavia B - Kroměříž 0:1 / 19.10. Baník B - Slavia B 1:2 / 05.10. Brno - Slavia B 2:1 / 29.09. Slavia B - Opava 1:1 / 21.09.
Tabulka Tým z bod 1 Brno 30 76 2 Táborsko 30 53 3 Artis Brno 30 52 4 Ústí nad Labem 30 48 5 Ostrava B 30 47 6 Příbram 30 46 7 Opava 30 44 8 Žižkov 30 41
Poslední články Ženy: Slavia - Sparta 5:0 / 17.05. Ženy: Slavia - Galatasaray 1:2 po prodloužení / 25.09. Píle a touha vítězit dotáhly slavistické holky až do finále klučičího turnaje Planeo Cup / 21.05. Ženy: Slavia - Kluž 5:0 / 11.10. Liga mistryň: Slavia - AS Řím 0:3 / 23.12. Liga mistryň: Slavia - Wolfsburg 0:2 / 26.10.
Tabulka Tým z bod 1 Slavia 7 19 2 Sparta 7 19 3 Slovácko 6 16 4 Liberec 8 13 5 Heršpice 8 9 6 Plzeň 8 7 7 Ostrava 8 3 8 Dukla 8 1
Cíl je splněn, teď hrajeme o sen autor: quelhar, vydáno před 9 lety 04.08.2017 15:00 Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Článek si můžete přečíst na www.slavia.cz
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Merlinus (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 15:30 | 0 0 Jak je v článku ta fotka z Twitteru. Kdo může být ten hráč napravo, co tam má ofačovaný kotník?
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Maty22 před 9 lety 04.08.2017 16:15 | 5 1 A teď toho Van Persieho.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 19:58 | 2 0 Posílit určitě potřebujeme, jen je otázka, zda před Apoelem nebo až po něm. Ideální by bylo do každé řady jeden hráč, Ondra Čelůstka do obrany, Konopljanka do zálohy a nějaká velká kvalita do útoku.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen SKSVenca před 9 lety 04.08.2017 20:00 | 2 0 1-2 hráče před Apoelem, ale co nejdřív ať se stihnou aspoň trošku sehrát s týmem
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 21:18 | 1 0 Hlavně ten kvalitní forvard, protože kdyby nám náhodou vypadl Milan, tak jsme namydlený.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 22:57 | 5 0 My o vlku a dorazil Sobol. https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/893575567890681856
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen donford před 9 lety 05.08.2017 10:30 | 2 0 Sobol - taky vzácná kožešina. :-)
Komentáře (8)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
Merlinus (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 15:30 |Jak je v článku ta fotka z Twitteru. Kdo může být ten hráč napravo, co tam má ofačovaný kotník?
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
Maty22 před 9 lety 04.08.2017 16:15 |A teď toho Van Persieho.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 19:58 |Posílit určitě potřebujeme, jen je otázka, zda před Apoelem nebo až po něm. Ideální by bylo do každé řady jeden hráč, Ondra Čelůstka do obrany, Konopljanka do zálohy a nějaká velká kvalita do útoku.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
SKSVenca před 9 lety 04.08.2017 20:00 |1-2 hráče před Apoelem, ale co nejdřív ať se stihnou aspoň trošku sehrát s týmem
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 21:18 |Hlavně ten kvalitní forvard, protože kdyby nám náhodou vypadl Milan, tak jsme namydlený.
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
SKSVenca před 9 lety 04.08.2017 23:20 |a už je to tady :D
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
Ladislav (přítel SN) před 9 lety 04.08.2017 22:57 |My o vlku a dorazil Sobol.
https://twitter.com/JaroslavTvrdik/status/893575567890681856
Re: Cíl je splněn, teď hrajeme o sen
donford před 9 lety 05.08.2017 10:30 |Sobol - taky vzácná kožešina. :-)