Ženský fotbal

únor 2010

  • Hráčky A týmu Slavie mají hrubou část přípravy za sebou, dnes zakončily krátké kondiční soustředění. Ostatní týmy se také pilně připravují na sezonu.

leden 2010

prosinec 2009

listopad 2009

  • Fotbalistky Slavie v odvetě nestačily na Spartu a v domácím zápase prohrály 0:2, přestože v prvním poločase měly řadu šancí. Slávistické juniorky naopak dokázaly vyhrát 2:0, i když prakticky celý zápas hrály v deseti. O branky se postaraly Necidová a Komárková. Doplněny reporty. Přidáno video s hodnocením sezony a představením slávistického týmu - natočila SlaviaTV.

  • Již tuto sobotu se koná další derby 1. ligy žen mezi Slavií a Spartou. Domácím celkem jsou tentokrát slávistky, zápas se koná v Edenu na umělé trávě od 11:30. Vítěz zápasu bude po podzimu na první příčce.

  • Fotbalistky Slavie si připsaly tři body za výhru 7:0 nad Teplicemi. Dvě branky vstřelila Danielová a Divišová, po jedné přidaly Bendová a Pěničková, jednu branku si dali domácí sami. Juniorky svého soupeře porazily 6:0. Starší žákyně ve svém posledním podzimním zápase vyhráli 4:0 nad Mělníkem a mladší si připsaly výhru 7:1.

  • Fotbalistky Slavie nastřílely Plzni stejný počet branek jako v prvním vzájemném zápase, nakonec jsme vyhrály 9:1. Juniorky svého soupeře porazily 2:0. Dařilo se i starším žákyním, které v Plzni vyhrály 1:0. Mladší žákyně naopak prohrály 0:3.

říjen 2009

  • Fotbalistky Slavie si připsaly tři body za výhru 2:0 nad Pardubicemi. O branky se postaraly Holečková a Divišová. Juniorky svého soupeře porazily 5:0. Starší žákyně dokázaly v důležitém zápase porazit Hradec Králové 3:0, naopak mladší žákyně prohrály 0:2.

  • V sobotu sehrály žákyně další derby proti Sparty a ani tentokrát se nepodařilo získat body. Starší žákyně nakonec prohrály 0:3, mladší žákyně prohrály 1:3. Přípravka v posledních dnech sehrála dva zápasy, které se jim bohužel nevydařily. Podrobnosti v článku.

  • Fotbalistky Slavie uspěly na hřišti třetího Brna a vyhrály vysoko 6:1. Dvě branky vstřelila Pěničková, po jedné přidaly Budošová, Voňková, Danielová a Krůzová. Juniorky svého soupeře dokázaly porazit 2:1. V neděli svůj zápas odehrály také žákyně, starší porazily Teplice vysoko 24:0 a mladší si připsaly tři body za výhru 6:1. Mladší přípravka pouze remizovala s Horními Měcholupy 2:2.

  • Fotbalistky Slavie i po třetí za sebou prohrály se Spartou 0:1. Průměrné utkání za mrazivého počasí nenabídl příliš šancí, domácí se nakonec radovali po naší chybě. Po utkání došlo navíc k útoku sparťanských chuligánů na naše fanoušky.

  • Toto úterý 13.10. od 18:30 se koná dívčí derby pražských "S" mezi Spartou a Slavií. Přijďte na Strahov povzbudit naše fotbalistky a pomoci jim získat tři body!