únor 2002

• Slavia se dnes utkala s druholigovým týmem Neratovice. Zápas skončil naším vítězstvím 2:0. V zápase nastoupili oba nigerijci a ve druhém poločase také hráči z béčka.

leden 2002

• Jak jistě již víte, v sobotu se koná poslední přípravné utkání, tentokrát proti ambicioznímu týmu druhé ligy Mladé Boleslavi. Hraje se na Strahově od 14:30. Všechny Vás na tento zápas. Ten, kdo se na zápas nedostane, tak doporučuji se zaregistrovat do SMS infa, plánujeme totiž náš první online přenos přes SMS, takže budete mít průběžné výsledky po ruce.

• Na soustředění v Blšanech porazila Slavia tým Chomutova 3:0. V sestavě se objevil na celý zápas slovenský ofenzivní záložník Stanislav Šesták, který je u nás na zkoušce.

• Slávisté sehráli v Portugalsku další přípravný zápas, tentokrát s tamním třetiligovým soupeřem. Dvoubrankové vítězství zařídil Luděk Zelenka.

• V přípravě v Portugalsku jsme nastoupili proti Teplicím, první zápas skončil 1:1 a druhý skončil naší porážkou 1:2! Utkání se hrálo pouze na 2x 30 minut.

• Slavia dnes sehrála další dvě utkání, první zápas hráli proti Kolínu, tento zápas skončil prohrou Slavie 2:3. Druhé utkání proti Petržalce skončilo nerozhodně 0:0.

• Slavia dnes sehrála druhé dvojutkání, tentokrát se Slovanem Liberec. První utkání vyhrála jasně 4:0, ale ve druhém prohrála 3:4, po prvním poločase to již bylo 0:3! Ale ve druhém utkání nastoupila velice zajímavá obrana, dosti omlazená a v bráně nastoupil náhradník z B týmu Nakamura.

• Slavia dnes sehrála první přípravné utkání, dokonce dvojutkání se Spartou. První zápas skončil bezbrankovou remízou, ve druhém se již radovali slávisté, kteří vyhráli 1:0. Jediný gól střílel Ivo Svoboda...

listopad 2001

srpen 2001

• Poslední přípravné utkání na soustředění v Rakousku, tentokrát proti soupeři z Turecka. Jinak na toto soustředění vůbec neodjeli Sankovič, Kozák a Lerch. Navíc v pátek se kvůli zdravotním potížím vrátili Suchopárek s Kozlem.