Přípravná utkání

leden 2002

• Slávisté sehráli v Portugalsku další přípravný zápas, tentokrát s tamním třetiligovým soupeřem. Dvoubrankové vítězství zařídil Luděk Zelenka.

• V přípravě v Portugalsku jsme nastoupili proti Teplicím, první zápas skončil 1:1 a druhý skončil naší porážkou 1:2! Utkání se hrálo pouze na 2x 30 minut.

• Slavia dnes sehrála další dvě utkání, první zápas hráli proti Kolínu, tento zápas skončil prohrou Slavie 2:3. Druhé utkání proti Petržalce skončilo nerozhodně 0:0.

• Slavia dnes sehrála druhé dvojutkání, tentokrát se Slovanem Liberec. První utkání vyhrála jasně 4:0, ale ve druhém prohrála 3:4, po prvním poločase to již bylo 0:3! Ale ve druhém utkání nastoupila velice zajímavá obrana, dosti omlazená a v bráně nastoupil náhradník z B týmu Nakamura.

• Slavia dnes sehrála první přípravné utkání, dokonce dvojutkání se Spartou. První zápas skončil bezbrankovou remízou, ve druhém se již radovali slávisté, kteří vyhráli 1:0. Jediný gól střílel Ivo Svoboda...