O Slavii

leden 2007

 • Podle našeho zdroje zaslal bulharský klub CSKA Sofia oficiální nabídku na přestup Dušana Šventa, klub však tuto informaci nepotvrdil. Navíc příchod Rudolfa Otepky se komplikuje.

 • Stejně jako minulý týden, i o tomto víkendu čeká Slavii velice našlapaný program. Nejvíce akcí se koná v sobotu, v neděli je však na programu atraktivní střetnutí s druholigovou Bohemians 1905.

 • Tak už je to prakticky jisté, do Slavie nezamíří Zdeněk Šenkeřík. A příchod Rudolfa Otepky je zatím nejistý, Příbram požaduje vysoké odstupné. Klub má nyní v hledáčku nového útočníka!

 • Slavia má tento víkend opravdu našlapaný. A tým odehraje dva zápasy během jednoho dne, béčko hraje v neděli střetnutí zimního poháru a i fotbalistky nezahálí. Co se tedy o tomto víkendu všechno koná?

 • Spekulace kolem přestupů neustále pokračují, nejnověji se mluví o Stanislavu Vlčkovi. Tomu však klub nabídl prodloužení smlouvy. A příchody Šenkeříka či Otepky? Stále se jedná.

 • Dnes se koná dlouho očekávaný turnaj Fortuna víkend šampiónů v Sazka areně. S plno špičkových týmů se dá očekávat plno atraktivních střetnutí při skvělé divácké kulise. V prvním zápase remizovali slávisté s Libercem 3:3! Ve druhém zápase jsme překvapivě prohráli s Debrecenem 2:3! V posledním zápase jsme prohráli s Bohemians 2:4 a ve skupině končíme na čtvrtém místě. Prohlédněte si 16 fotografií z dnešního dne - ZDE. Stáhněte si exklusivní video o délce 5:13, které bylo natáčeno při utkání Slavia - Bohemians - ZDE.

 • Ze Slavie odešel Pavel Fořt, takže do klubu přijdou peníze. I proto začala jednání o příchodu Zdeňka Šenkeříka. Jak to vypadá? A jsou jiné nabídky pro hráči či kdo bude novým manažerem Slavie? Na vše odpověděl generální ředitel Petr Doležal.

 • Mladý český útočník Pavel Fořt (23 let) podepsal s FC Toulouse smlouvu na tři a půl roku. Čtyři předcházející sezóny strávil v pražské Slavii. "Jsem moc rád. Trošku mě mrzí, že nebudu hrát se Slavií o titul, ale možnost hrát francouzskou ligu může přijít jen jednou," řekl exklusivně našemu webu.

 • Od včerejška se slávistický kanonýr Tomáš Necid může pyšnit titulem nejlepší starší dorostenec za rok 2006. Včera se po převzetí ceny svěřil, že první místo je pro něj překvapením.

 • I v loňském roce pokračovala tradice úspěšných slávistických dorostenců. Nejlepším dorostencem, který běhal vloni po tuzemských trávnících, byl vyhlášen Tomáš Necid. Radovaly se i slávistky, na 2. místě v kategorii talent roku skončila Šárka Holečková, bronzová příčka mezi domácím ženskými trenéry patří Petru Čermákovi. Prohlédněte si 20 fotografií z dnešního večera!!!

 • Dnes byla konečně podepsána smlouva s novým asistentem Pavlem Řehákem. O příchodu jsme informovali již koncem loňského roku, definitivní stvrzení tak padlo až dnes. Smlouva bude platné jen do konce tohoto ročníku, poté se uvidí, co dál.

 • Slavii dnes začala zimní příprava, která bude netradičně dlouhá. Cíle pro jarní část jsou jasné. "Rádi bychom bojovali o nejvyšší příčky," uvedl generální ředitel Petr Doležal.

prosinec 2006