září 2013

• Slavia nastoupila do prvního ze série čtyř těžkých zápasů s touhou odlepit se od spodních příček tabulky. To se jí však hrubě nepovedlo a přišla další ostudná porážka, tentokráte 0:4. Po zápase rezignoval v přímém televizním přenosu na svůj post trenér Michal Petrouš!

• Po reprezentační přestávce přichází na řadu opět ligový fotbal. Slávisté, kteří bojovali s hrozbou nachlazení kvůli velkému průvanu v kabině, se po veleostudě s Teplicemi představí poprvé na domácím stadionu. Soupeřem jim bude ambiciózní Mladá Boleslav a zápas živě poběží na ČT Sport.

• Sešívané čekal poslední zápas pod hrozbou půlmilionové pokuty. Odehráli ho v Jihlavě proti místní Vysočině. Slavia do třetice vyhrát nedokázala a po špatné druhé půli prohrála 1:2.

srpen 2013

• Těžký zápas čekal po historické porážce slávisty v Brně, kde se utkali se Znojmem. Sešívaní však situaci zvládli a brankou Koreše odvrátili další půlmilionovou pokutu.

• Slávističtí hráči si po největší porážce Slavii v historii pokusí vylepšit jméno proti Znojmu. Zápas, nad kterým bude viset hrozba další půlmiliónové pokuty se odehraje v Brně a nebude přenášen žádnou televizí.

• Slavia utrpěla v Edenu nebetyčnou ostudu, když naprosto zaslouženě podlehla Teplicím hrozivým rozdílem 0:7. Místo o poháry tak bude Slavia zřejmě hrát opět jen o záchranu.

• Na nový trávník v Edenu přijedou dosud neporažené Teplice, které budou další překážkou domácí Slavie. Zápas můžete, jako již tradičně, sledovat na Fandovi či Nova Sportu.

• V téměř kritické situaci nastoupila Slavia na Julisce proti domácí Dukle a ubránila velice cenné vítězství 1:0, které zařídil Karol Kisel.

• Po fiasku, které přišlo v pondělí se Sigmou Olomouc, budou mít slávisté možnost již za pouhé čtyři dny přesvědčit fanoušky, že fotbal hrát umějí. Do cesty se jim postaví ambiciózní Dukla. Zápas bude jako je u Slavie tradiční v televizi, tentokráte pouze na Fandovi.

• Slavia nastoupila do třetího kola proti olomoucké Sigmě s touhou získat poprvé tři body. To se ji vinou tragického výkonu, který dal zavzpomínat na časy Petra Rady nepovedlo a po odehraných třech dějstvích tak padá na sestupové příčky.

• Souboj dvou týmů, jejichž fanoušci si ještě letos nemohli dát vítězné pivko, ukončí třetí kolo nové sezóny. Utkání mezi Slavií a hanáckou Sigmou Olomouc můžete sledovat buď přímo na stadionu, či na ČT Sport.

červenec 2013

• Ve druhém kole prohráli slávisté na hřišti favorizovaného Liberce 2:1 přes poločasové vedení. Patnáctiminutový výpadek na počátku druhé půle však Slavii stál všechny body.