Archiv aktualit

  • Hráči Slavie

    Čtyřiadvacetiletý slovenský levý záložník Martin Juhar se stane třetí letní posilou Slavie. S klubem již trénuje a Slavia se Spartou jsou dohodnuti na přestupu, který by měl být stvrzen v úterý.

  • B-Tým

    Juniorka v prvním přípravném zápase porazila Kladno 3:0, o dva góly se postaral Paprčiak.

  • Fanoušci Slavie

    Vypravte se za Slavií do slunné Itálie a pozvěte i své přátele! Fanklub pro vás připravil prázdninový výjezd do Itálie na přípravné utkání Slavie s AC Parma, které se uskuteční v sobotu 21. července 2012 od 17:30 hod. v italském městě Borgo Valsugana.

  • B-Tým

    Se Slavií si los pohrál a s Jihlavou se hned v 1. kole potká jak áčko, tak juniorka. Derby juniorů proti Spartě se hraje 1. října v 10. kole.

  • B-Tým

    Slávistická juniorka včera zahájila přípravu v tréninkovém areálu na Xaverově. V týmu je na testech Jan Sůra z Pardubic.

  • Chance liga

    Krátce po poledni bylo rozlosováno pořadí zápasů Gambrinus ligy pro nadcházející sezonu. Sešívané čeká v prvním kole nováček z Jihlavy, derby pražských "S" je na programu v devátém kole.