To je zajímavý jak vypichuje Bílka a Bořila. Já sem si u nich všimnul jedný věci. Oni mají účesy a celkovou vizáž jak slávisti z třicátých let. Třeba se to zdá jenom mně....., ale je to dobrý!
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Úplně souhlasím. Bořil to je přesně vizuelně takový prvorepublikový typ. A do Slavie to zapadá úplně parádně. Ještě bych zmínil Baráka. Oba jak obličejem, tak i projevem připomínají Slavii v nejlepších časech. Mě se to líbí, i když to není jejich úmysl :)
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Je vidět, že JŠ hrál hodně dlouho fotbal a ví, co může mladým klukům pomoci, když se zrovna nedaří. Žádné rozkopávání košů a řvaní o poločase. Naopak zklidnění, povzbuzení, dodání sebedůvěry.... Moc se mi takováto filozofie líbí i v mužích. Takový trenér má u hráčů pak přirozenou autoritu na rozdíl od toho, který si jí snaží vynutit řevem.
Když pak vidím nějakého magora, který si říká trenér přípravky, a který řve na ty kluky za to, že o poločase prohrávají a řeší si své mindráky....
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
To ne, ale někde jsem četl, že to už udělal. Jen nevím jestli jako trenér nebo hráč. Jako každému někdy rupnou nervy, ale snad to nebude nikdy tak horké, že bude muset hráče zamykat v kabině na 45 minut jako Guardiola teď v City.
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Tak jednou z posil by měl být, co se šušká Ondrášek, který asi ve Wisle není moc spokojený. Neodejde-li Škoďák, nemyslím si, že nutně potřebujeme posílit zrovna na hrotu.
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Komentáře (15)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
MafunaIE před 10 lety 27.10.2016 11:44 |To je zajímavý jak vypichuje Bílka a Bořila. Já sem si u nich všimnul jedný věci. Oni mají účesy a celkovou vizáž jak slávisti z třicátých let. Třeba se to zdá jenom mně....., ale je to dobrý!
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Jachym před 10 lety 27.10.2016 12:23 |To mě nenapadlo a hlavně si myslím, že to nenapadlo hráče samotné :-))
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Shav0 před 10 lety 27.10.2016 15:38 |Úplně souhlasím. Bořil to je přesně vizuelně takový prvorepublikový typ. A do Slavie to zapadá úplně parádně. Ještě bych zmínil Baráka. Oba jak obličejem, tak i projevem připomínají Slavii v nejlepších časech. Mě se to líbí, i když to není jejich úmysl :)
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Pinturichio před 10 lety 27.10.2016 12:59 |docela rád bych si přečetl celý rozhovor, nemáte ho někdo náhodou?
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Maxb (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 13:10 |Tady máš kód UVME48 a můžeš si to přečíst.
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Borec09 (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 13:35 |Dekuji
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
noim před 10 lety 27.10.2016 13:44 |děkuju
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
fredydj (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 13:50 |jsem guma a neumím to nebo mi to nejde :( mohl by to prosím někdo ofotit nebo zkopírovat? Díky!
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
fredydj (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 13:53 |tak už to jde
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Pinturichio před 10 lety 27.10.2016 15:26 |díky
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
belmis (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 14:47 |Je vidět, že JŠ hrál hodně dlouho fotbal a ví, co může mladým klukům pomoci, když se zrovna nedaří. Žádné rozkopávání košů a řvaní o poločase. Naopak zklidnění, povzbuzení, dodání sebedůvěry.... Moc se mi takováto filozofie líbí i v mužích. Takový trenér má u hráčů pak přirozenou autoritu na rozdíl od toho, který si jí snaží vynutit řevem.
Když pak vidím nějakého magora, který si říká trenér přípravky, a který řve na ty kluky za to, že o poločase prohrávají a řeší si své mindráky....
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Rudolfonc (přítel SN) před 10 lety 27.10.2016 15:51 |Jsem si tak řikal, jestli ta poznamka s tim košem nebyla mířená na DUmlu
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Borgetti před 10 lety 27.10.2016 21:56 |To ne, ale někde jsem četl, že to už udělal. Jen nevím jestli jako trenér nebo hráč. Jako každému někdy rupnou nervy, ale snad to nebude nikdy tak horké, že bude muset hráče zamykat v kabině na 45 minut jako Guardiola teď v City.
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
pinochet před 10 lety 27.10.2016 15:00 |Tak jednou z posil by měl být, co se šušká Ondrášek, který asi ve Wisle není moc spokojený. Neodejde-li Škoďák, nemyslím si, že nutně potřebujeme posílit zrovna na hrotu.
Re: Nelze mít jen hvězdy, říká Šilhavý. V zimě by bral do Slavie tři top hráče
Borgetti před 10 lety 27.10.2016 21:57 |No nevím jestli to je onen TOP hráč, kterého by Šilhavý bral.