Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Dvojzápas s Teplicemi

V přípravě v Portugalsku jsme nastoupili proti Teplicím, první zápas skončil 1:1 a druhý skončil naší porážkou 1:2! Utkání se hrálo pouze na 2x 30 minut.

1. zápas: Slavia - Teplice 1:1 (1:1) Branky: 23. Petrouš - 14. M. Doležal Sestava Slavie: černý - L. Došek (31. Lička), Šilhavý, Petrouš, Hrdlička - Svoboda (31. Piták), Gedeon, Dostálek, Herda - Švancara, T. Došek Sestava Teplice: Havel - Harvatovič, Rada, Klein, Skála - M. Doležal, K. Doležal, Jirka, Tesařík - Strouhal (31. Piatka), Filinger 2. zápas: Slavia - Teplice 2:1 (1:1) Branky: 5. Sedláček - 29. a 51. Vachoušek Sestava Slavie: Václavík - L. Došek, Šuškavčevič, Novotný, Tchuř - Svoboda, Lička, Kuchař, Sedláček - Zelenka, Piták Sestava Teplice: Poštulka - Kukol, Fr?ala, Rampáček, Leitner - Voříšek, Lengyel, Horváth - Verbíř, Divecký, Vachoušek Info ze Sportovních novin: Ze vzájemného dvojzápasu mezi fotbalisty Slavie Praha a Teplic vyšli lépe Severočeši. Dvě utkání týmy sehrály na soustředění v Porugalsku na dvakrát třicet minut. První duel skončil remízou 1:1, v druhém vyhrály Teplice 2:1. S oběma zápasy byli bez ohledu na výsledek trenéři spokojeni. V Portugalsku panuje teplé počasí s teplotami nad dvacet stupňů Celsia, výborné jsou i místní terény. Slávisté postavili do zápasů všechny hráče s výjimkou trojice Suchopárek, Müller, Kuka. "První dva už do příštích zápasů možná nastoupí, jen Kuka má úlevy, nebo? ho stále trápí koleno," vysvětlil trenér Miroslav Beránek.