Poslední články Slavia - Dynamo Kyjev 1:1 / 20.06. Wiktor Nowak slávistou / 16.06. Přestupy a spekulace léto 2026 III / 15.06. Z Francie přichází krajní obránce Neil Glossoa / 04.06. Posila do brány - Nazar Domčak / 28.05. Třetí letní posilou Danijel Šturm / 27.05.
Poslední články Slavia B - Sparta B 2:2 / 28.02. Táborsko - Slavia B 1:1 / 25.10. Slavia B - Kroměříž 0:1 / 19.10. Baník B - Slavia B 1:2 / 05.10. Brno - Slavia B 2:1 / 29.09. Slavia B - Opava 1:1 / 21.09.
Tabulka Tým z bod 1 Brno 30 76 2 Táborsko 30 53 3 Artis Brno 30 52 4 Ústí nad Labem 30 48 5 Ostrava B 30 47 6 Příbram 30 46 7 Opava 30 44 8 Žižkov 30 41
Poslední články Ženy: Slavia - Sparta 5:0 / 17.05. Ženy: Slavia - Galatasaray 1:2 po prodloužení / 25.09. Píle a touha vítězit dotáhly slavistické holky až do finále klučičího turnaje Planeo Cup / 21.05. Ženy: Slavia - Kluž 5:0 / 11.10. Liga mistryň: Slavia - AS Řím 0:3 / 23.12. Liga mistryň: Slavia - Wolfsburg 0:2 / 26.10.
Tabulka Tým z bod 1 Slavia 7 19 2 Sparta 7 19 3 Slovácko 6 16 4 Liberec 8 13 5 Heršpice 8 9 6 Plzeň 8 7 7 Ostrava 8 3 8 Dukla 8 1
Názor Luhového autor: Richi, vydáno před 25 lety 05.11.2001 17:41 V lidových novinách se dnes objevil názor Luhového na současnou situaci ve Slavii. Podle mého názoru musím konstatovat, že má naprostou pravdu!! Proto si článek doporučuji přečíst zde. Přidat článek do sledovaných Komentáře (1) × Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele. Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde Re: Názor Luhového (host) před 25 lety 05.11.2001 19:55 | 0 0 Samozřejmě, že má pravdu. V tom je ten hlavní problém. Žádný z týmů ENICu nezáří. Ale co s tím, to tedy nevím.
Re: Názor Luhového (host) před 25 lety 05.11.2001 19:55 | 0 0 Samozřejmě, že má pravdu. V tom je ten hlavní problém. Žádný z týmů ENICu nezáří. Ale co s tím, to tedy nevím.
Komentáře (1)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Názor Luhového
(host) před 25 lety 05.11.2001 19:55 |Samozřejmě, že má pravdu. V tom je ten hlavní problém. Žádný z týmů ENICu nezáří. Ale co s tím, to tedy nevím.