Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Slávistky vítězné v Hlučíně

Fotbalistky Slavie vstoupily do jarní části sezony vítězstvím. V dohrávce podzimního zápasu jsme bez problémů porazily Hlučín 4:0, když tři branky dala kanonýrka Gabriela Chlumecká.

Zápasový report
Do zápasu hráčky vstoupily skvěle, což nám hodně pomohlo. Přišel klid do našich řad, takže jsme mohli hrát svou hru. Vytvořili jsme si celou řadu příležitostí, ale bohužel je nevyužili. Díky dalším brankám nám zápas posloužil na zkoušení si herních variant. Soupeř se do výrazných šancí prakticky nedostal.

Brankový průběh
2. minuta – Skvěle zahraný rohový kop Přibyslavské přistál na hlavě Voňkové, která se skvěle prosadila ve vápně.
33. minuta – Obdobná situace jako při prvním gólu, rohový kop opět zahrála Přibyslavská, tentokrát hlavou zakončovala nejlepší střelkyně Slavie Gabriela Chlumecká.
35. minuta – Rychlá branka a první ze hry. Z pravé strany poslala přízemní prudký centr do vápna Hejlová, kam si naběhla Chlumecká a ve skluzu usměrnila mezi tyče.
60. minuta – Pokutový kop bez problémů proměnila svým třetím gólem Chlumecká.

Nové hráčky
Včera jsme si představili nové hráčky v kádru Slavie, ale není to poslední jméno. Dnes jsme představili atraktivní hráčku z Ameriky, která se s námi připravuje delší dobu. Jenifer Sennete je studentkou na zdejší škole a u nás bude hrát fotbal. Celý zápas odehrála čtrnáctiletá Voňková a v záloze devatenáctiletá Králová.

Ohlas trenéra
„Povinné jednoznačné vítězství našeho týmu, mohli jsme vyhrát daleko větším rozdílem. První zápas jara byl spíše na sehrání. Zkoušeli jsme si různé herní styly. Výhra 4:0, takže není co řešit,“ uvedl trenér Petr Čermák.

Hlučín – Slavia 0:4 (0:3)
Sestava Slavie: Taušová – Zubková, Hreňová, Petranová (63. Holečková), Pincová – Přibyslavská, Hejlová, Králová (56. Benýrová), Bottová (46. Sennete) – Chlumecká, Voňková
Branky: 2. Voňková, 33., 35. a 60. (pen.) Chlumecká