No pamatuji, že jeho tátu jsme taky jako mladýho (cca 22 -23let) s lehkostí pustili (bylo to v době silného týmu 1996-98 nebo tak nějak). A pak za pár let, když hrál opravdu dobře v Teplicích by se Slávii sakra hodil, ale už zpět nešel. Ale to jen taková vzpomínka na minulost a jeho tátu.
Komentáře (4)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Eric Hunal přestupuje do Zbrojovky Brno
Slávista 51 před 9 hodinami 23.06.2026 11:54 |Zajisté potřebuje pravidelně hrát,
aby se vrátil brzy zpět do Slavie, co by hotový hráč.
Re: Eric Hunal přestupuje do Zbrojovky Brno
jirkag5 před 8 hodinami 23.06.2026 13:29 |Hunal už je hotový hráč a na Slavii nemá.
Re: Eric Hunal přestupuje do Zbrojovky Brno
MVSKSVCFIM (přítel SN) před 5 hodinami 23.06.2026 16:27 |Taky si myslím. Rád se budu mýlit, odchovanec, super vůdcovské schopnosti, kapitánský materiál, ale taky docela limity v rychlosti, pohybu a postavě.
Re: Eric Hunal přestupuje do Zbrojovky Brno
Slavistat před 4 hodinami 23.06.2026 16:45 |No pamatuji, že jeho tátu jsme taky jako mladýho (cca 22 -23let) s lehkostí pustili (bylo to v době silného týmu 1996-98 nebo tak nějak). A pak za pár let, když hrál opravdu dobře v Teplicích by se Slávii sakra hodil, ale už zpět nešel. Ale to jen taková vzpomínka na minulost a jeho tátu.