Jen tři a půl minuty dělily Slavii od titulu, když na hřiště v derby vtrhli netrpěliví fanoušci. A protože tam nešli jen slavit, ale někteří napadali hráče Sparty a jiní házeli zapálenou pyrotechniku do kotle hostů, zápas skončil kontumací a klub má na krku asi největší skandál v porevolučních dějinách. Není přeháněním říci, že toto derby zřejmě bude významným předělem v historii Slavie. První důsledky už všichni příznivci pociťují nyní, jedním z trestů, které Slavii určila disciplinární komise LFA, je odehrání čtyř zápasů bez diváků. První z nich je právě dnešní duel s Jabloncem. Pokud Slavia v zápase zvítězí, mistrovský titul získá, slavit však budou moci hráči jen sami mezi sebou.
Zápasy Slavie s Jabloncem jsou v posledních letech brankově docela bohaté. Poslední vzájemný souboj se odehrál v domácím poháru, Jablonec postoupil na penalty poté, co po prodloužení skončil zápas 2:2. Podzim této sezóny zakončila Slavia v Edenu divokým vítězstvím nad Jabloncem 4:3, branky dávali Provod, Chaloupek a dvakrát Chorý. V srpnu Slavia horko těžko vybojovala v Jablonci bod za remízu 1:1, když se v závěru zápasu parádně trefil Douděra. Zatímco zápasy v Jablonci jsou pro Slavii obvykle těžké, v Edenu Slavia s Jabloncem naposledy ztratila body v srpnu 2018 při porážce 0:2. Naopak, v posledních osmi zápasech Slavia v Edenu nastřílela Jablonci vždy minimálně tři branky a pokaždé zvítězila.
Do zápasu půjde Slavia bez Tomáše Chorého a Davida Douděry, kteří byli v derby vyloučeni a následně je generální ředitel klubu Jaroslav Tvrdík vyřadil z A týmu nadobro. K dispozici naopak stále bude David Moses, který čelí disciplinárnímu řízení za úder loktem proti libereckému Hodoušovi z předminulého týdne. Protože však disciplinární komise zasedá až ve čtvrtek, očekávaný trest se bude vztahovat až na zápasy v Hradci Králové a doma proti Plzni. Zpět ve hře je také Štěpán Chaloupek, o kterém trenér Trpišovský ještě před třemi týdny říkal, že bude mimo hru až do konce sezóny. Je však velkou otázkou, v jakém psychickém rozpoložení se budou slávisté nacházet a zda je trenéři dokáží na zápas připravit. Hráči měli titul doslova na dosah ruky, když jim jej vlastní fanoušci ukradli a darovali Spartě další šanci. Není divu, že po těžkém zápase, v jehož závěru se srdnatě v oslabení bránili tlaku soupeře, byli těmito událostmi hluboce zasaženi.
Tip na sestavu: Markovič - Holeš, Zima, Chaloupek - Isife, Moses, Sadílek, Jurásek - Provod, Chytil, Sanyang
Kurzy Chance: 1.48 - 4.79 - 6.28

Komentáře (77)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
sule před měsícem 13.05.2026 09:33 |Doufám, že dnes vyhrajeme. Hráči si to 1000% zaslouží.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Eskaes před měsícem 13.05.2026 09:39 |Věřím týmu, že se nesesype a půjde si pro titul. Kluci si ho na 100 % zaslouží.
Kdo si naopak nezaslouží ani druhé místo jsou ty rudé korupční kurvy z toaletné. Ano nenávist do sportu nepatří, ale u nich je to jiné. Oni jsou toxická žumpa, která přesahuje hranice fotbalu a je popřením fair-play. Vždycky byli a budou.
Pokud to dnes klapne, sledujte jak rychle sestoupí z morálních výšin do jejich typické ubohosti a napadání. Ale stále věřím, že je karma dožene. :)
SKS4EVER
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Mijk před měsícem 13.05.2026 09:46 |Doufám a věřím, že se mentální nastavení mužstva změnilo podobně jako u mě. Z totální deprese a nechuti k nasrání a bojovnosti, že tohle si kurva nenecháme vzít a jdeme si pro to! Motivaci musí mít daleko větší než Jablonec, paradoxně možná ještě větší, než měli v sobotu.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jenusp před měsícem 13.05.2026 12:21 |Jestli můžeš doraz ke stadionu, prijedu tam fandit ať vidí že jsme je v tom nenechali!
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Mijk před měsícem 13.05.2026 12:29 |Jelikož jak zpívá Peca, "čelím cestám nekonečným", tak si dneska ty dvě hodiny tam a dvě zpátky odpustím a budu kluky podporovat jen na dálku. Ale super nápad, cením. Tohle je pro mě fandovství!
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Lunaris před měsícem 13.05.2026 09:54 |Vzhledem k tomu, že už se cítím psychicky lépe, a to jsem v neděli takřka nespal a nejedl, tak věřím, že kluci, povzbuzení včerejší remízou, si pro to dojdou. sparta by musela oba zápasy vyhrát, zatímco nám stačí jeden ze tří vyhrát nebo dva zremizovat. Náš tým má i bez Chorého a Douděry takovou kvalitu, že by to neměl pustit.
Jak se vzpamatovávám z té sobotní ostudy, tak mi začíná být líto, že žádné oslavy, pokud to klapne, nebudou, byť v neděli jsem na to taky neměl vůbec náladu. Zvedání poháru a konfety pro mě vždycky představují ikonický moment. Plakát týmu s pohárem na mistrovské platformě si pokaždé nechávám zarámovat do obrazu, pověsím v kanceláři, a teď o to přijdu. Pokud to klapne, pozitivní emoce si v tom najdu, ale je to málo. Strašná škoda.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Joeker44 před měsícem 13.05.2026 10:10 |To je právě ta největší prohra...
není jak to oslavit... Porazí Jablonec a bude tam méně lidí než na vesnickém fotbale :(... Před stadionem to taky nevypadá, že by se mělo euforicky Slavit, když není ani velkoplošná obrazovka. Ohňostroj asi taky nebude.
Hráči si řeknou jo dobrý... Máme to, jdeme se vysprchovat a někam na klubovou VIP, a to bude celé :(
A večerní jízda autobusy po Praze? To snad za současné nálady ve společnosti raději ne.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
obiwan před měsícem 13.05.2026 11:51 |To je ten největší zločin těch bezmozku, že hráčům a nám ostatním vzali tu společnou radost z oslav... A ještě dali munici všem, kteří nás nenávidí a že se jich teď vyrojilo...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jarmik před měsícem 13.05.2026 12:16 |Nejhorší je, že těm, kdo za to můžou, na tom nezáleží.
A že my ostatní s tím nic neuděláme.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
obiwan před měsícem 13.05.2026 11:52 |Já si musel vzít prášek, protože bych nedokázal usnout... Už na stadionu nám bylo fakt fyzicky špatně... Kdybych mohl někde sehnat woodoo panenku...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
dalislavista před měsícem 13.05.2026 19:15 |Stejně je zajímavé, jak bezmozci z TS a jejich polští přátelé vyvolali u spousty nás normálních úplně stejné stavy.
Já po zápase úplně v prdeli, do pondělí jsem neměl ani chuť jíst, a ani nic dělat, prostě zmar.
A to jim to asi nic podobného nedělalo, ještě se vztekají, že nejde jim bez důkazů vzít permice atd.
Včera jsem neměl sílu ani chuť koukat na ty podvodníky, ani se podívat na výsledek, jak to dopadlo. Pak mi kámoši poslali "remíza" a teprve pak se mi trochu zlepšila nálada.
Tak snad to kluci dnes dají, ale lehké to nebude.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Matěj51 před měsícem 13.05.2026 10:31 |Já jsem se o tom, že na zápas nepojedu, rozhodl už minulý týden. Takže tak jako tak,jsem se předem smířil s fanděním u TV. Určitě vyhrajeme!!!
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Seveřan před měsícem 13.05.2026 10:34 |Oscar by si po výkonu se Spartou zasloužil základní sestavu.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
IJS před měsícem 13.05.2026 10:51 |Poslední krok je vždy nejtěžší! To je roky prověřená pravda ( viz. Sparta 2007, Slavia 2023 a málem i Plzeň 2018 ). Navíc Slavia už titul měla takřka ve svých rukách, když zasáhli "fanoušci". Vůbec si nedokážu představit dnešní atmosféru v kabině Slavie. Na jedné straně kontumace derby, obří průšvih celé Slavie, vyřazení klíčových hráčů a lídrů z kádru ( asi bez konzultace s realizákem ) a straně druhé remíza Sparty a nabídka titulu jak na "zlatém podnose". Navíc Jablonec je fakt hodně těžký soupeř a stačí málo a rozklížená Slavia se sesype. Lídři Slavie jsou dnes Chaloupek a Provod, ale jestli to dokáží na hřišti i v kabině, nevím. Doufám, že Jindra se dokáže odpoutat od toho mediálního lynče a připraví mužstvo, tak aby zvítězilo.
Jen malá poznámka. Před derby jsem viděl jako nejhorší scénář, že nám dá vítězný gól Kuchta a před dnešním zápasem se bojím, aby jsme nedostali gól o Chramosty a nemuseli v TV koukat na jeho bezduchá gesta...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
obiwan před měsícem 13.05.2026 11:47 |Chramostu nesnáším od chvíle, kdy proti nám nafilmoval penaltu... Slepičák je ovšem vyšší level...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
necich před měsícem 13.05.2026 15:41 |Počkej, nafilmoval. Někdo na něj šáhl a to se nesmí...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Pevel před měsícem 13.05.2026 11:01 |To dají držíme palce u televize
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Miklos před měsícem 13.05.2026 11:04 |Nechci to zakřiknout, ale myslím, že ten medialní útok na Slavii se tyká příští sezóny. Letošní titul už nám asi nevyrvou, ale ten příští rok budeme hrát hodně do kopce. A to možná bez Chorase a jeho gólů. Rád bych se mílil.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
obiwan před měsícem 13.05.2026 11:45 |Souhlasím, až na to mílil:-)
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Miklos před měsícem 13.05.2026 12:47 |Jj diktáty mi nikdy nešli :/ Ja pšát dobrá Češtyna :(
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
houston (přítel SN) před měsícem 13.05.2026 15:30 |Když už, tak - diktáty mi nikdy nešly....
Ale vážně, dneska s plnou parou k titulu !
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
necich před měsícem 13.05.2026 12:57 |Bez Chorase a jeho golů určitě... I když u JT jeden neví..:))
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jira123 před měsícem 13.05.2026 11:04 |Dneska uzavřeme kapitolu a bude to.SKS Ever
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Lord_Edmund před měsícem 13.05.2026 11:36 |Klukům bych si to moc přál už dneska. Reprezentanti už mohli být na dovolené a potřebují si odpočinout před MS a kluci z širšího výběru by mohli na plac.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
kostelnivlajka před měsícem 13.05.2026 11:38 |4-0, možná 5...sere mě ten noční čas vysílání
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Kortes před měsícem 13.05.2026 13:26 |Noční čas by to byl kdyby se hrálo až od 22:00, takhle je to stále večerní... :))
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
kostelnivlajka před měsícem 13.05.2026 15:11 |..já se u nás pak z hospody bojím v noci dom, ale nedá se nic dělat, dnes se to oslavit musí!
Držím palce
mis3 před měsícem 13.05.2026 11:49 |Dneska titul a do Hradce na výlet, ať zůstane Liberec 6.
Re: Držím palce
donford před měsícem 13.05.2026 12:10 |Víte, já si pořád nějak nedovedu v hlavě srovnat to vyřazení Doudise. Ne za faul, ne za 3 červené karty, jako u Chorase. Jen za jednu, jednu hodně blbou větu k rozhodčímu. Byl jistě správně vyloučen, ale zbavit se ho úplně, trouby mladého, cholerického?
Bořil v afektu svým vyhrožováním na hřišti byl jako kapitán v mnoho větším prohřešku slovy ... počkej v tunelu! A náš hráč Prokop ho musel odtáhnout silou.
Pane Tvrdíku, prosím, ještě se v klidu rozmyslete a pokud jen trochu můžete, vezměte svá slova, svůj rozsudek třeba velmi PODMÍNĚNĚ, zpět. Slávisté vám to snad nebudou mít za zlé. Nechci se zde zastávat Douděry jako hráče, ale v tomto případě jako člověka, pro kterého je fotbal a zrovna v posledních letech Slavia vším.
Vzpomínám na případy hráčů, kteří utekli do zahraničí a které pak Slavia znovu vzala na milost. (Hamár, Kubík, Konflíček). A že se jim tenkrát u nás (ve Slavii) špatně nevedlo. A venku nakonec se svého fotbalového štěstí nedočkali, i dík administrativním zásahům našich nejvyšších tělovýchovných orgánů. To dnes bohudík nehrozí, ale prosím, nelámejte ani nad zběsilým Douděrou svou předsednickou hůl.
Velkorysost je výsadou králů.
Re: Držím palce
mig52 před měsícem 13.05.2026 12:38 |Žluté jen za kecy a simulant.
Re: Držím palce
whiplash před měsícem 13.05.2026 12:53 |Take by me zajimalo, o co JT jde....jeho vyjadreni jsem na webech cetl, ale fakt nevim , co si o tom myslet.....Hraci urcite nesplnili ocekavani, ale ze zrovna v derby to bouchlo....co jako cekal? Derby je vzdy emocne vyhranene z obou stran.
Choras cervena v zapalu boje , Doudera za reci, kdy nervove neustal zaver zapasu....ostatne nebyl sam, ze ? (BTW. jeho komicka vlozka s pokusem nasimulovat faul me spise pobavila nez rozezlila...)
Choreho goly, i pres jeho excesy, letos Slavii tahnou za titulem....Na oba hrace trener spoleha.... Prijde mi, ze oba hraci by spise potrebovali nejakeho mentalniho kauce, nez vyhazov provedeny takovymto zpusobem.
Re: Držím palce
Dennis před měsícem 13.05.2026 13:28 |A co jim bránilo si toho mentálního kouče opatřit? Třeba už rok zpátky?
Re: Držím palce
samyeto před měsícem 13.05.2026 15:05 |Komická vložka nasimulovat pád mě naopak.nas.ala než pobavila.simulovani je zlo a ve Slavii ho vidět nechci.sem rád že Doudera skončil.nechapu to zastani velkého simulanty tady
Re: Držím palce
Osma před měsícem 13.05.2026 16:53 |V zápalu boje ? Opravdu : D ? To je k smíchu a zároveň k pláči jak toho idiota co má v hlavě nasráno dokáže ještě tolik lidí hájit. Ten člověk nemá a nikdy neměl v Edenu co dělat. Byl, je a bude to magor!
Re: Držím palce
Hektor před měsícem 13.05.2026 18:53 |Ti dva prostě končí, to už Tvrdík vzít zpátky nemůže. Třeba budeme bez Chorého hrát více kombinační fotbal, ale pod Trpišem nevím. Včera jsem se díval večer na fotbal, Plzeň na rozdíl od nás rudochy dokázala kombinačně přehrát a celkově byl ten zápas divácky mnohem atraktivnější, než naše řežba v Liberci. Tak kluci, dnes to dotáhněte i když ta oslava holt nebude.
Re: Držím palce
japhy před měsícem 13.05.2026 19:55 |V zápalu boje? Bylo to nejklidnější Derby, co pamatuju, vedli jsme a Choras udělá tuhle absolutně zbytečnou chujovinu? Po tom, co se za něj vedení postavilo u disciplinárky? Po důrazném varování ohledně právě takových blbostí? Sorry, ale jestli tohle emočně nezvládá, je to prostě sud s prachem.
U Doudise možná roli sehrálo momentální nasrání, ale chápu to. A to jeho mrsknutí s sebou zpátky do hřiště? Hanbou jsem se za něj propadal.
Re: Držím palce
rak (přítel SN) před měsícem 13.05.2026 13:39 |Myslím, že už víckrát JT řekl, že to není za tu jednu věc, ani za dvě. Oběma hráčům Slávie nejednou pomohla. Hájila je. Prostě pohár přetekl. Jistě. Bez těch sobotních událostí by to možná tak rychle nepřišlo, ale naprosto chápu, jak to strašně musí JT a celé vedení štvát stejně jako v minulosti někdy vyjel JiT po některých hráčích, a moc to neděla. Pokud někomu řeknu, ať si na něco dá pozor a on přesně to pak dělá, tak by mně to vytáčelo taky. Jednou dobře, podruhé třeba, ale pořád a opakovaně, to prostě nejde. Podle mně ani jeden z nich není špatný, ale prostě se evidentně nejsou schopni na hřišti kontrolovat a to opakovaně. Douděra je úplně extrémně emocionální. Jedna věc je zběsilé řvaní, ale pro mně je horší jeho soustavné simulování a herectví. Jsou s Červem příbuzní a hodně podobní. Že nechají na hřišti vše je super a emoce k tomu patří, ale myslím, že u nich je to už za hranou. Takže i když mně je třeba Douděry líto, tak s tím rozhodnutím problém nemám.
Re: Držím palce
donford před měsícem 13.05.2026 15:37 |Víš, příteli raku, dobře jsi napsal, že Douděra je extrémně emocionální a tedy svým způsobem trochu nemocný, Také si dobře pamatuji, jak Douděra v jeden čas dal přednost nemocné manželce (dle mého velmi správně a statečně) před Slavií. Tedy, že i když žije fotbalem, je cosi, co má před Slavií přednost. A Slavia mu vyšla vstříc a podržela ho. A právě proto, že je tak extrémně emocionální, zastal se jí alespoň slovně a hrubě. Což dělat neměl a byl za to červenou kartou potrestán.
Potřeboval by mentálního kouče, a i v tom se s jiným diskutujícím shodnu. Je to zajímavé, že to opravdu mají v rodině.
Víš jistě, že každý jsme jiný. I emocionálně. To, co jeden přeskočí s opičí lehkostí, druhý bere jako nesmyslně těžkou životní překážku možná křivdu. Tak je to v přírodě dáno. Když jsem se ho zastal, že bych nad ním úplně hůl nelámal, právě pro jeho zběsile emocionální přístup, měl jsem sám mysli i to, že by se měl léčit a také to, že toto byla jeho první červená proti jiným našim zkušeným harcovníkům. A nikoliv za hru, ale právě za jeho blbost a zběsilost. A snad i za lásku či vděčnost ke Slavii. Proto jsem požádal pana Tvrdíka pouze v jeho případě o podmíněný přístup, bez nároku, zda tyto řádky čte. Spíše asi nikoliv.
Vidím v něm především nikoliv lehce nadprůměrného hráče, ale dík nezvládnutým emocem také částečně nemocného člověka. Takovým byl kdysi i Abrhám, když hrál krátký čas za Slavii. Tam se myslím ani nedalo nic jiného dělat. S ním jsme se tenkrát brzy rozloučili. Dnes jsme možná o trochu dál. Samozřejmě, my si tu můžeme je povídat a souhlasit či nesouhlasit, naše odpovědnost to není. Přesto mně jeho odsouzení bylo líto. I když už předtím dostal jasnou výstrahu.
Re: Držím palce
martynko před měsícem 13.05.2026 13:44 |S Douděrou za tím nejspis budou nejake drivejsi veci, upozorneni od vedeni. Rekl bych, ze od jisteho momentu uz Tvrdik nedava mancaftu a realizaku uplny bianco sek na vsechny vulgarne-verbalni vylevy a manyry, vcetne (hlavne Douderova) notorického teatralniho simulanstvi. Pokud Tvrdik dlouhodobe jako hlavni predstavitel SKS verejne apeluje na fotbalove hodnoty jako ferovost boje a na celkove zvysovani kvality sportovniho zazitku pro divaky, dovedu si predstavit, ze sobotni Douderuv dvojvystup byl pro JT posledni kapkou.
Re: Držím palce
Hektor před měsícem 13.05.2026 18:42 |Mně je Hradec stejně nesympatický jako Liberec.
Komentář byl uživatelem upraven (13.05.2026 19:44) . Zobrazit původní komentář
Původní komentář:
Mně je Hradec stejně sympatický jako Liberec..
Skrýt původní komentář
Přijedu fandit ke stadionu
jenusp před měsícem 13.05.2026 12:15 |Zdravim Vás přátelé, možná to někomu přijde jako nesmysl, ale přijedu fandit z Boleslavi ke stadionu. Normálně bych nejel, ale v tuto chvíli cítím, že kluci potřebuji podpořit. Slavii fandím 40 let. Na derby jsem byl s celou rodinou a po 30 minutách. Co mne s.alo házení svetlic a petard od gum ze Sparty, udělali stejnou kravinu blbci co si říkají "fanoušci" Slavie z TS a tím ublížil hlavně hráčům na hřišti. Kdo z vás skutečných a normálních fanoušků může dorazte tam, ať slyší že jsme je neopustili! Sám to neukricim, i kdybych vzal kluka, který mi včera řekl, že chce jet se mnou
Re: Přijedu fandit ke stadionu
Morb před měsícem 13.05.2026 12:32 |Respekt
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Hlavis před měsícem 13.05.2026 12:16 |Nedokážu si představit, že dnes Jablonec porazíme po tom všem… to ze nás umí porazit jsme si už vyzkoušeli v poháru.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
pehacko před měsícem 13.05.2026 12:17 |Tam to byla technicky remíza…
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Seamus před měsícem 13.05.2026 17:38 |Zachovej klid... navíc určitě porazíme Hradec, není možné, abychom ho letos ze tří pokusů ani jednou neporazili...
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
rak (přítel SN) před měsícem 13.05.2026 12:32 |Chtěl jsem na ten zápas jít v každém případě, takže mně to mrzí zvláště při té šanci na titul.
Ukáže se profesionalita celého týmu. Musí se vypořádat zejména se dvěma faktory.
1) sobotní šok.
Snad už pár hodin uplynulo a motivace se nijak nesníží
2) absence diváků
Toto musí profesionálové prostě zvládnout. Pořád říkají jakou energii získávají od diváků.
Asi ano, ale ohlédněme se do minulosti. Dvě covidové sezóny bez diváků nebo s velmi omezeným počtem diváků patří k našim vůbec nejlepším. Dva tituly, úspěšné zápasy v Evropě. Jsou tam samozřejmě i jiné faktory, ale prostě se ukázalo, že nám ta absence diváků vlastně zase tolik nevadila.
Tak jsem dnes zvědav.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jirkag5 před měsícem 13.05.2026 12:39 |Ještě se musí vypořádat s třetím faktorem - skousnout vyhazov parťáků Chorého a Douděry.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
rak (přítel SN) před měsícem 13.05.2026 13:16 |Ti by ale stejně nehráli po červených kartách. Douděra moc chybět nebude. Chorý bude, no. V lize nám pomohl hodně, to mu nikdo nesebere. V Evropě se prakticky nikdy neprosadil.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
wimpy před měsícem 13.05.2026 13:18 |Když už nás ta disciplinárka tak řízla, o trestech pro Chorýho, Douděru, ale i Mosese se dosud nerozhodlo?
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Krystof před měsícem 13.05.2026 13:33 |Je to s ohledem na všechny okolnosti trochu nepřehledné, ale mělo by to snad být takto:
Moses - zahájené řízení, ale jedná se o disciplinární postih mimo zápas, kde červenou nedostal, bude se projednávat na řádném (čtvrtečním) zasedání, ale jelikož červenou na hřišti nedostal, nemá zastavenou závodní činnost a může večer nastoupit.
Chorý, Douděra - opak, červenou dostali, mají zastavenou činnost a trest se projedná taktéž na řádném zasedání.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
wimpy před měsícem 13.05.2026 13:37 |Díky, chápu.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Mijk před měsícem 13.05.2026 14:17 |Občas mám pocit, že ta atmosféra víc pomáhá soupeři než nám, pro ně to musí být jako Liga mistrů, zvlášť pro hráče Jablonce, kteří jsou zvyklí na pět řehtaček. Doufám, že rozhodne motivace, tu musí mít kluci obrovskou, vědí, že jsou devadesát minut od titulu, přes všechny sračky, kterými prošli. Strašně bych jim to přál.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
sule před měsícem 13.05.2026 12:34 |Vzpomínám na zápasy z doby Covidu, které jsme hráli bez diváků. Měli velmi dobrý výsledky jak lize, tak v EL. Doufám, že to dnes dopadne dobře a vyhrajeme.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
DF007 před měsícem 13.05.2026 13:06 |Druhý titul za 4 dny, tzv. doubletitul
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Mijk před měsícem 13.05.2026 14:14 |Jsme jinde :-)
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
pehacko před měsícem 13.05.2026 18:30 |Ja zase dnes gratuloval všem rudym, ze včera se jim povedlo byt lepsi než Barcelona a nebo FC Chuck Norris, ze jen jejich tým za den v lize vyhrál 4 body…
Krasne jsem všechny ty zmrdy nasral!
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 14:17 |No já věřím, že to kluci zvládnou i po tom všem. Zaslouží si to ! Pak si můžou dat klidně voraz. Snad to vyjde no.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
martyni (přítel SN) před měsícem 13.05.2026 15:20 |Kluci mají dneska jedinecnou prilezitost vyhrat titul dvakrat za jednu sezonu. Byly by to vlastne dve trofeje. Bohuzel nemeli a ani dnes nebudou mit moznost se z toho poradne radovat, ale snad po case zjisti, jak obrovskej vykon to byl a budou si toho vazit. Moc jim preju, at to dneska zvladnou!
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 16:10 |Teď mi volal dcera, že mají 3lupeny do Hradce vedle sektoru hostí. Jenže máj rozlučku se zesnulym dědkem a ten její přítel na to zapomněl. Takže to zkouší přes klub Hradce zrušit. Já bych musel zase sockou a hlavně bych horko a těžko někoho od nás shanel kdo by jel. To říkám, že od derby se mi nic nedaří.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 16:19 |Čeká na dobrou vůli od Hradce, ze ji vratej Kč. Kdyby náhodou někdo chtěl jet a měl auto a jednoho člověka (jsou k dispo 3 lupeny, jeden pro mne) tak nejlepší odjezd někde z Prahy.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jenusp před měsícem 13.05.2026 16:30 |Možná když to dneska neomarodim u Edenu, že bych jel. Vzal bych kluka Možná oba, ale jsem z Boleslavi
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 16:33 |To je moc z ruky pro mne. Do Boule bych se nějak složité dostal, ale zpět domů to je složitý.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jenusp před měsícem 13.05.2026 16:46 |Domluvím se s mladým kolik za lisrltky a kde bychom Vás vyzvedli?
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 16:59 |Do Boule se dostanu na hl.nadr.kolem 14h zpět z boule mi to jede do PHA ve 22:41 a doma bych byl cca v 01 ráno. Na benzín do Hradce a zpet do boule bych přidal. Jeden lístek pro mne a dva za cca 400 ks volný. Přesnou Cenu bych dal vědět až mi to dá vědět přesně. Momentálně jsou někde na ceste tak až bude klid budu vedet víc.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
jenusp před měsícem 13.05.2026 18:13 |ok
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 17:05 |Napsal jsem ti do zprav
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 17:17 |Tak cena je přesně 400,- za kus
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 16:31 |Lístek je za cca kolem 400,- nevím presne, anzto to kupoval on. Upřesnil bych to. Jinak na šťávu přidám.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
kostelnivlajka před měsícem 13.05.2026 17:40 |Tak voni tam maj ještě volno, koukal sem v 15.00..jediný co už chtěli i moje datum narození do přihlášení, trošku už začíná registrace
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 18:06 |Kurvy sikmooke.:)
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
cheero před měsícem 13.05.2026 18:07 |Tohle jsou lupeny vedle sektoru hosti.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
kostelnivlajka před měsícem 13.05.2026 18:19 |Minule mi to koupili do kotle... Votroku, docela povedenéj vtip, zvedal sem plachtu
Tykač v kabině
Seamus před měsícem 13.05.2026 16:21 |Možná si řeknete, že je to jen gesto, ale podle mě je to teď hodně důležité. Jsem rád, že mezi ně zašel.
https://infotbal.cz/majitel-slavie-dorazil-podporit-tym-dobre-to-dopadne-jsem-na-vasi-strane-rekl-tykac/
Komentář byl uživatelem upraven (13.05.2026 16:22) . Zobrazit původní komentář
Původní komentář:
Možná si řeknete, že je to jen gesto, ale podle mě je to teď hodně důležité.
https://infotbal.cz/majitel-slavie-dorazil-podporit-tym-dobre-to-dopadne-jsem-na-vasi-strane-rekl-tykac/ .
Skrýt původní komentář
Re: Tykač v kabině
brťas74 před měsícem 13.05.2026 18:42 |Jasný,super věc od pana Tykače.Osobně jsem předpokládal že mezi kluky přijde.Paráda.Pár slov, žádné dlouhé proslovy.Věřím že právě taková věc dokáže mančaft povzbudit.
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
lordzach před měsícem 13.05.2026 16:51 |dneska asi svozák ze Zličína nebude ?
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
Papol před měsícem 13.05.2026 17:36 |Kluci mákněte, vyhrajte, všichni vás budeme sledovat v tv. Moc vám věřím, tak jako všichni Slávisti. Držím pěstě
Re: Vyjde titul napodruhé proti Jablonci?
brťas74 před měsícem 13.05.2026 18:36 |Pevně věřím 2:0