Funkce na sledování článků je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Soutěž

Tipovačka 2021/22 - druhé shrnutí

Slavia si minulý víkend odložila domácí zápas s Olomoucí a tak další dvě kola tipovací soutěže patřila čistě dvojutkání s týmem Ferencvarosi TC. Pojďme se podívat, jak se tipujícím dařilo v zápasech, které slávistům příliš radosti nepřinesly

Ferencvarosi-Slavia 2:0(1:0)

Pokud první kolo Fortuna ligy bylo rájem pro tipující, zápas v Budapešti znamenal Waterloo a to nejenom pro hráče SKS, kteří nadějně rozehraný zápas po dvou neskutečných chybách ztratili.

Z 242 tipujících pouze devět vsadilo na vítězství domácích. Jeden hodně pesimistický tip předpokládal prohru červenobílých 0:4, dalších šest vidělo prohru o gól. Pouze dva borci správně odhadli výsledek 2:0 a oběma se podařilo správně určit nejenom konečný, ale i poločasový výsledek.

Plana12 a Martin11 si tak připsali 17,43 bodu. Hodně se jim přiblížil Andre18, který svůj tip na výhru domácích 1:0 podpořil žolíkem a odnesl si ze zápasu velice slušný zisk 14,7 bodu. Dalších dvacet tipujících správně určilo alespoň jeden poločas a ostatní se museli spokojit s jedním bodem za účast, maximálně dvěma, pokud použili žolíka.

Slavia-Ferencvarosi 1:0(1:0) střelec branky Masopust

Odvetný zápas už byl pro tipující přeci jenom příznivější, přestože postupový výsledek nepřinesl. Vítězství červenobílých barev 1:0 po poločase 1:0 správně odhadli hned tři tipéři. Maki, bedva a knl66 si za své tipy připsali 15,6 bodu.

Správný konečný výsledek, ovšem s poločasem 0:0 tipovalo sedm borců, ti si připsali 9,6 bodu. Bodově je předstihlo třináct jiných tipérů, kteří správně odhadli pouze poločasový výsledek 1:0, ale svůj tip podpořili žolíkem. Ti si připsali v tomto kole 11,2 bodu. Uživatel Cechynos k tomuto tipu přidal i správného střelce a skončil v tomto kole na pomyslném čtvrtém místě se ziskem 13,2 bodu. Lukáš Masopust byl coby střelec branky označen na 15 tipech z celkového počtu 224.

Shrnutí:

Vedoucí muž soutěže Gazza po úspěšném druhém kole „usnul na vavřínech“ a zápasy předkola LM vůbec nenatipoval. Zdánlivě bezpečný náskok je pryč, vedení se ujal Martin 11. Jeden ze dvou vítězů prvního zápasu 3.předkola v odvetě bral osm bodů za správný tip druhé půle a je v čele se ziskem 45,13 bodu. Na nečinného Gazzu na druhém místě (37,56 bodu) již dotírají Cechynos (35,98) a Bobo74 (34,73), v závěsu jsou další.

O víkendu Slavia nastoupí k zápasu v Mladé Boleslavi, v příštím týdnu budeme tipovat na domácí zápasy s Legií Varšava a Baníkem Ostrava.