O Slavii

září 2001

  • Všem doporučuji koupit si nové číslo fotbalového časopisu Hattrick. Je tam totiž plakát Slavie a navíc i kvalitní čtyřstránkový článek o současné situaci klubu.

srpen 2001

  • Ve včerejším pořadu české televize Dohráno jsem se dozvěděl nemilou informaci - start Pavla Kuky ve středečním utkání je nejistý. Pavel má ze sobotního zápasu, kdy předčasně musel střídat, rozseknutou hlavu, navíc se prý přidaly i komplikace s otokem kolena. Musíme tedy jen doufat.

  • Za prohřešky hráčů a diváků při utkání s Panathinaikosem zaplatí Slavia přes 447 000 Kč.

  • Robert Vágner by měl podepsat smlouvu v Maďarsku - v týmu Dószou Ujpest

  • Dnes jsme navštívili trénink, abychom udělali předzápasové rozhovory a trochu okoukli tréninkové metody Josefa Pešiceho. Při tréninku bylo dost znát, že se zítra hraje zápas, polovina hráčů nacvičovala situace při rohových kopech, druhá polovina se věnovala střelbě. Zahrávat rohy by tedy měli Gedeon se Sedláčkem a Novotný by si měl nabíhat na přední tyč. Jinak trénink probíhal v dost svižném tempu, Pešice zřejmě dává hráčům zabrat, což je jen dobře. Jsem zvědav, co zítra Slavia předvede, doufám, že Pešiceho ruka mužstvu vtiskne nějaký systém a nebudeme hrát tak zmateně jako minulý rok.

  • Tak jdu tedy popsat nejake podrobnosti vcerejsi debaty.
    Vetsinu fanousku tvorili duchodci, byla jich tam vetsina. Na debatu se sel take podivat Jan Suchoparek a tez prispel svym nazorem do debaty, o tom reknu pozdeji. Celkem nas tam bylo asi 150 lidi.

červenec 2001