Poslední články Slavia - Dynamo Kyjev 1:1 / 20.06. Wiktor Nowak slávistou / 16.06. Přestupy a spekulace léto 2026 III / 15.06. Z Francie přichází krajní obránce Neil Glossoa / 04.06. Posila do brány - Nazar Domčak / 28.05. Třetí letní posilou Danijel Šturm / 27.05.
Poslední články Slavia B - Sparta B 2:2 / 28.02. Táborsko - Slavia B 1:1 / 25.10. Slavia B - Kroměříž 0:1 / 19.10. Baník B - Slavia B 1:2 / 05.10. Brno - Slavia B 2:1 / 29.09. Slavia B - Opava 1:1 / 21.09.
Tabulka Tým z bod 1 Brno 30 76 2 Táborsko 30 53 3 Artis Brno 30 52 4 Ústí nad Labem 30 48 5 Ostrava B 30 47 6 Příbram 30 46 7 Opava 30 44 8 Žižkov 30 41
Poslední články Ženy: Slavia - Sparta 5:0 / 17.05. Ženy: Slavia - Galatasaray 1:2 po prodloužení / 25.09. Píle a touha vítězit dotáhly slavistické holky až do finále klučičího turnaje Planeo Cup / 21.05. Ženy: Slavia - Kluž 5:0 / 11.10. Liga mistryň: Slavia - AS Řím 0:3 / 23.12. Liga mistryň: Slavia - Wolfsburg 0:2 / 26.10.
Tabulka Tým z bod 1 Slavia 7 19 2 Sparta 7 19 3 Slovácko 6 16 4 Liberec 8 13 5 Heršpice 8 9 6 Plzeň 8 7 7 Ostrava 8 3 8 Dukla 8 1
Kuka - podnikatel autor: Richi, vydáno před 24 lety 25.04.2002 19:09 V deníku Blesk se objevil rozhovor s Pavlem Kukou. Povídání je o jeho podnikatelské činnosti, ale i dalších plánech do budoucna. Rozhovor najdete zde. Přidat článek do sledovaných Komentáře (1) Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde Re: Kuka - podnikatel kozi před 24 lety 26.04.2002 15:12 | 0 0 Myslím,že to je super zpráva,že chce Pavel ještě hrát!!!Doufám,že se naše vedení s Pavlem nějak rozumně dohodne na nové smlouvě.Hodně štěstí Pavle!!!
Re: Kuka - podnikatel kozi před 24 lety 26.04.2002 15:12 | 0 0 Myslím,že to je super zpráva,že chce Pavel ještě hrát!!!Doufám,že se naše vedení s Pavlem nějak rozumně dohodne na nové smlouvě.Hodně štěstí Pavle!!!
Komentáře (1)
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde
Re: Kuka - podnikatel
kozi před 24 lety 26.04.2002 15:12 |Myslím,že to je super zpráva,že chce Pavel ještě hrát!!!Doufám,že se naše vedení s Pavlem nějak rozumně dohodne na nové smlouvě.Hodně štěstí Pavle!!!