B-Tým

Bohemians B - Slavia B 2:1

Béčko Slavie podlehlo v Uhříněvsi domácí značně posílené rezervě Bohemians 2:1, když oba góly domácích dali odchovanci Slavie Hrubý a Necid. Za červenobílé jen snížil střídající Toula. Náskok Slavie na čele tabulky se snížil pět kol před koncem ligy na pět bodů.

1 0

Obě mužstva měla hodně silné sestavy ( co se týká jmen! ). Viděl ten zápas někdo ze SN, aby zde napsal k němu komentář?

• Re: Bohemians B - Slavia B 2:1

rybarmirek     před 3 měsíci 06.05.2024 15:04 |
      6 0

Zdravím,zápas jsem viděl(chvilkami) na TV COM,hrozně se to sekalo.Prvni poločas jsem to už vzdal,nešlo to skoro vůbec,ve druhém poločase jsme tlačili dvě břevna a několik zahozených šanci,,klokan udělal protiútok a bylo to 2:0.Zaver zápasu byla hra na jednu branku,nám neuzmali gól,asi ofsajd a brankář klokana chytl nemožné,asi tak.Ale ten přenos je hrůza a kamera vše snímá daleko, takže se hodně domnivas.Kdybych bydlel v Praze,tak je to jiné,asi tak.

stefi7     před 3 měsíci 07.05.2024 17:55 |
      3 0

Prisel jsem asi v 15.minute a byl to moc zajimavy zapas. Meli jsme pomerne hodne sanci, hodne aktivni byli v prvni pulce Jurasek a Pech, jejichz vykony se mi libily. Za Bohemku dal z ojedinele sance krasny gol Hruby. V druhe pulce to zvlast ze zacatku pomerne bez sanci. Po pekne akci Novaka dal gol Necid a nasledne jsme Bohemku dost zatlacili a meli hodne sanci na vyrovnani. Po pekne individualni akci snizil Toula a vyrovnani viselo na vlasku. Nase sance vsak skoncily vedle nebo je skvěle chytil brankář Bohemky, jednou to jejich hrac vykopaval z cary a na konci dal Rama vyrovnavaci gol hlavou, ale bohuzel byl v ofsajdu.