84. Mojmír Chytil

Články k zápasu

• Hráči Slavie
    a

Při vítězství v Českých Budějovicích zazářili Lukáš Provod a podruhé v řadě Mojmír Chytil, který nastoupil z lavičky náhradníků. Místo nemocného Alanora hodnotí hráče tentokrát quelhar.

• Fortuna liga
    a

Slavia zvítězila v druhém kole ligy na hřišti Českých Budějovic 3:1. V první půli otevřel skóre tečovanou střelou Zafeiris, další velké šance ale zůstaly neproměněny. Na začátku druhého poločasu vyrovnal Ondrášek, vítězství pak Slavii přinesli Provod se střídajícím Chytilem, kteří si vzájemně asistovali u dvou branek. V závěru ještě Chytil neproměnil penaltu.

a

První výjezd Slavie v sezóně míří do Českých Budějovic, tedy místa, kde na jaře Slavia předvedla nepřesvědčivý výkon a prohrála. Jestli tentokrát zvládne reparát a domácí tým porazí, to můžete sledovat v neděli od 15:00, přímý přenos vysílá tradičně O2 TV Sport.