březen 2015

• Juniorka na Vysočině nestačila na svého souseda v tabulce a podlehla mu těsně 1:2. Trenér Pavel Řehák musel třikrát střídat kvůli zraněním.

• Slávistická juniorka remizovala doma s Ostravou v nepříliš pohledném zápase. Tým opouští testovaný Simon Danquah.

• Bez Jana Kuchty, který je na soustředění s reprezentací do 18 let, zato však s uzdraveným Martinem Berkovcem remizovala juniorka s Duklou 2:2, když výborným výkonem ve druhé půli dokázala jen vyrovnat dvoubrankovou ztrátu z poločasu prvního. Branky vstřelili Fialka s Batkou.

• Juniorka Slavie zvítězila v druhém jarním soutěžním zápase na hřišti Českých Budějovic 3:0, když na všech brankách měl podíl Dame Diop. Poločas odehrál testovaný Ghaňan Simon Danquah.

únor 2015

• Juniorka vstoupila do jarní části sezóny domácí remízou 1:1 s Plzní, jedinou branku Slavie vstřelil v první půli Kuchta z penalty.

• V Jablonci se v přípravném zápase dvou juniorek zrodil hodně divoký výsledek. Slávistický tým nastoupil se čtyřmi dorostenci.

leden 2015

• Mladá sestava Slavie si připsala cenné vítězství 2:0 nad druholigovým soupeřem, když se o branky postarali Marek Brož a Lukáš Batka.

• V dalším přípravném zápas remizovala včera juniorka s Litoměřicemi 2:2. Vošahlík neproměnil penaltu, ve druhé půli prohrávala 2:0 a remízu zachránili hráči v posledních patnácti minutách.

• Juniorka odehrála první přípravný zápas, ve kterém podlehla třetiligovým Štěchovicím. S týmem už není Marcel Gecov, který odletěl řešit své možné angažmá do Rumunska.

• Juniorka pod vedením trenéra Pavla Řeháka dnes odjela do Krkonoš, kde do pátku pobude na "Švýcárně". Tým zůstal po podzimu beze změn, doma zůstali jen rekonvalescenti Fotr a Kadavý.

prosinec 2014

• Juniorka má za sebou podzimní část soutěže, ve které odehrála 21 utkání (dva zápasy jarní části byly předehrány). Sešívaní v ní vstřelili 51 branek, což dává průměr necelých 2,5 branek na utkání, počet obdržených branek se pak zastavil na čísle 32, což dává průměr kolem 1,5 obdržených branek za zápas.

• Na závěr podzimu třetí juniorka Slavie ve šlágru kola nastřílela čtyři branky druhé Mladé Boleslavi, protože ale inkasovala pětkrát, neveze do Prahy ani bod. Opět se prosadili nejlepší podzimní střelci Slavie, Kuchta se trefil dvakrát, Diop jednou.